Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widziałem ten wypadek , przechodziłem z rowerem przejściem przez ul. Podzamcze. Już z daleka zauważyłem jadący od strony Al. Tysiąclecia motocykl. Jechał bardzo szybko i dosyć głośno -był to motocykl typu cross. Z Lwowskiej wjechał na rondo młody chłopak bodajże Vectrą,granatowa, rejestracja LOP. W ogóle nie zatrzymał się przed rondem i wjechał na rondo. Jechał wolno. To był ułamek sekundy. Trzask. Widziałem pasażerkę motocykla przelatującą przez dach opla.Motocyklista raczej przeleciał przez maskę pojazdu. Auto nie miało dużych zniszczeń ale wypadek wyglądał koszmarnie dlatego bo motocyklista jechał bardzo szybko.Wydawało mi się że tuż przed zderzeniem ostro hamował , Kierowca osobówki był bardzo zaskoczony, chyba wydawało mu sie że ma pierszeństwo,wjechał na rondo tuż przed motocyklem. Mam prawie 50 lat codziennie jeżdżę samochodem ale tak groźny wypadek z udziałem motocykla widziałem pierwszy raz w życiu. Boże jak ta dziewczyna jęczała, policja była po kilkunastu sekundach, pierwsza karetka po kilku minutach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobom poszkodowanym w wypadkach należy sie odszkodowanie z OC. Proszę o kontakt 690 - 957 - 222.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda. Słyszalam jak krzyczała z bolu. Wiadomo co z nimi? Przezyc przezyli ale obrazenia powazne odniesli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowaną lub jej Rodzinę proszę o kontakt: 501 - 848 - 855
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...