Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo gdyby pracował na kontrakcie NFZ zgodnie z powołaniem lekarza to nie było by go stać na weekend w Grecji i by jeszcze pożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, wyrazy współczucia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quadem na autostradę. Udana nikt nie powstrzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekend w Grecji tańszy niż weekend nad Bałtykiem w obecnych czasach. I akurat pracował na NFZ w Szpitalu. Tragedia dla Rodziny, wyrazy współczucia, również z powodu takich komenatarzy jak powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan doktor był kardiologiem? Wyrazy współczucia dla rodziny i poszkodowanej narzeczonej. Dużo zdrowia dla niej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RIP. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć pod każdą szerokością i długością geograficzna jest odbierana z należytą czcią i szacunkiem więc dziwię się głupkowatym wpisom ludzi o niskim poziomie egzystencjalnym którzy takowe wpisy umieszczają. Wyrazy współczucia dla rodziny przyjaciół i znajomych szanownego Pana doktora oraz szybkiego powrotu do zdrowia przyjaciółki zmarłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co jest niestosownego w pytaniu o specjalizację lekarza, który zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pytania służą tylko hienom z firm, które żerują na osobach, którym przydarzyło się nieszczęście. Tzw. kancelarie odszkodowawcze, chociaż słowo kancelaria powinno kojarzyć się dobrze (kodeks, etyka, prestiż, wolny zawód). A taka firma to gnój i praktyki jak z handlu garnkami i kołdrami z sierści kangura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobną sytuację w Grecji, jechaliśmy 50 km/h, na jezdni była dziura, koło w nią wpadło i wyrzuciło mnie na środek ulicy. Na szczęście samochód z naprzeciwka miał do mnie jeszcze jakieś 100 metrów i zdążyłem wrócić na swój pas inaczej byłby dzwon. Ten pan najwyraźniej nie zdążył. Jazda quadem jest dużo niebezpieczniejsza i trzeba uważać nawet przy niewielkich prędkościach z perspektywy samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam prawie nie ma samochodów, to ci dopiero tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za cwok kasuje moje komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie dzieje się bez przyczyny,a czas nie da się cofnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie dzieje się bez przyczyny,a czas nie da się cofnąć.
 Zginął młody, wartościowy człowiek, który troszczył się o swoich pacjentów, był wspaniałym synem, wnukiem, narzeczonym i kolegą. Nie plujcie jadem, bo nie macie powodu. Nie plujcie jadem, bo dla jego rodziców/dziadków/narzeczonej/przyjaciół to po prostu koniec świata. Jeśli ktoś potrafi się pomodlić niech to zrobi, jeśli nic go to nic nie obchodzi niech zamilknie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć pod każdą szerokością i długością geograficzna jest odbierana z należytą czcią i szacunkiem więc dziwię się głupkowatym wpisom ludzi o niskim poziomie egzystencjalnym którzy takowe wpisy umieszczają. Wyrazy współczucia dla rodziny przyjaciół i znajomych szanownego Pana doktora oraz szybkiego powrotu do zdrowia przyjaciółki zmarłego.
 Zapraszam do poczytania komentarzy o śmierci 17-latki spod Chełma. Tam dopiero widać cześć i szacunek dla tragicznie zmarłej i jej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć pod każdą szerokością i długością geograficzna jest odbierana z należytą czcią i szacunkiem więc dziwię się głupkowatym wpisom ludzi o niskim poziomie egzystencjalnym którzy takowe wpisy umieszczają. Wyrazy współczucia dla rodziny przyjaciół i znajomych szanownego Pana doktora oraz szybkiego powrotu do zdrowia przyjaciółki zmarłego.
Zapraszam do poczytania komentarzy o śmierci 17-latki spod Chełma. Tam dopiero widać cześć i szacunek dla tragicznie zmarłej i jej rodziny.
Nie oczekuj szacunku dla ludzi, którzy tak nie potrafili być wsparciem dla swojego dziecka, że wybrało śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tamtej stronie słońca, już nie jest ważny tytuł zawodowy; wobec majestatu śmierci, wszyscy są równi. Dlatego, jakoś zawsze razi mnie to, jak tytułuje się osoby pośmiertnie; po prostu zginął młody człowiek, nasz Rodak z naszych okolic... Cześć Jego Pamięci! Codziennie giną dziesiątki ludzi w naszym kraju, i wiele osób zostaje kalekami ... uważajmy, i myślmy, nad tym, by nie zrobić sobie krzywdy, i tym, których mijamy na drodze, a widząc pijanego na ulicy kierowcę, sygnalizujmy to odpowiednim służbom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "człowiek"- Podaje swój mail victoria123@vp.pl jestem w stanie podać kilka przydatnych nr telefonów potrzebnych na wyspie. Proszę o kontakt znajomych poszkodowanych w wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Victoria to kancelaria odszkodowawcza ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na wyspie miałam problem udzielono mi pomocy teraz ja chcę pomóż. Nie jestem żadną firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...