Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek szkolnego autobusu w Dąbrowicy. Sześcioro dzieci w szpitalu

Utworzony przez mariusz, 19 marca 2013 r. o 12:31
bo drogi w gminie u wójta Samonia to albo śliskie albo dziurawe, albo to i to. nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na śnieżnej muldzie autobus zarzuciło, wjechał do rowu, wypadła mu szyba, ale utrzymał się na kołach”... Po co na kierowców autobusów szkolnych zatrudniają patałachów?A czy ten autobus miał ważne badania techniczne,czy miał opony zimowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w której gminie i u którego wójta drogi gminne są utrzymane w należytym porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Gdzie są pasy w tym gimbusie?!!! 2. Badania dopuszczają 30 letni autobus? 3. Kierowca deb*** ? Jeździ tędy codziennie i wie, że tu Wójt Jastkowa zbiera kasę, ale na odśnierzaniu i utrzymaniu dróg oszczędza. W tej GIMNIE płaci się za graż 7zł/m2!!!!!!!!!!!!!!!! czy musi sie cos stac??????? By gosc, ktory zarabia min 12000 zł/mies ruszył dupsko zza biurka!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimówki napisał:
"Na śnieżnej muldzie autobus zarzuciło, wjechał do rowu, wypadła mu szyba, ale utrzymał się na kołach”... Po co na kierowców autobusów szkolnych zatrudniają patałachów?A czy ten autobus miał ważne badania techniczne,czy miał opony zimowe?
NA JAKIEJ MULDZIE.... przecież tego odcinka do nowej obwodnicy nikt nie odśnierza całą zimę... Jakim klamotem wozi gmina dzieci do szkoły, że mu szyba wypadła...... ponoć masa tego samochodu jest przekroczona przez szpachlę, która ma na sobie... i do tego zawodowy kierowca, który codziennie tędy jeździ i wozi DZIECI jedzie jak osioł?!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimówki napisał:
"Na śnieżnej muldzie autobus zarzuciło, wjechał do rowu, wypadła mu szyba, ale utrzymał się na kołach”... Po co na kierowców autobusów szkolnych zatrudniają patałachów?A czy ten autobus miał ważne badania techniczne,czy miał opony zimowe?
a widziałeś kiedyś opony zimowe do autobusu... to nie pisz głupot jak nie masz pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz, za 1,5 roku wybory, wystartuj, to będzie porządek Pozdrawiam, Anna Samoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kierowca jest królem ulic, pędzi przez Dąbrowicę, spycha osobówki do rowów, slalom między idącymi jednym słowem postrach po 8 rano. Drogi wczoraj były czarne a dziś i w Lublinie przy opadach nie są odśnieżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie dróg, to gminne są o wiele lepiej odśnieżone niż drogi powiatowe - przy takich opadach śniegu nie można aż tak narzekać. Zgodzę się natomiast z faktem, że niektóre gimbusy w gminie Jastków jeżdzą nieostrożnie. Ostatnimi czasy omal nie zostałam zmieciona z drogi przez taki autobus własnie w Dąbrowicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas to norma kierowca który kierował ma wypadek średnio 2 razy na miesiąc nie wiem jakim cudem jeszcze pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dajcie spokój, kierowca nie miał zadnych szans! Drogi są nie odśnieżane! Ja byłam na miejscu zaraz po zdarzeniu i widziałam wszystko, trzeba mu podziękować bo dzięki jego szybkiej reakcji dzieciaki nie odniosły jeszcze większych obrażeń!!! Ja ze swojej strony chcę podziękować Panu kierowcy i opiekunce z gimbusa za troskę okazaną dzieciom zaraz po zdarzeniu a także Dyrekcji szkoły za wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieodśnieżona droga to jedno.. Ale w tym 'wypadku' wina jest również kierowcy.. Czy jest śnieg czy sucha droga to kierowca pędzi jak oszalały.. Nie patrzy na inne samochody czy pieszych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojj P. Ignaś wariat, raz kurę przejechał nawet ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielokrotnie apelowałam do władz gminy ,dyrekcji szkoły o nieprzepisowej jeżdzie i chamskim zachowaniu na drodze pana kierowcy było przewidziane że do takiego nieszczescia dojdzie i na szczęscie że tylko tak się to skończyło bo wozi nasze dzieci a nie kartofle i w końcu ktoś wyciągnie odpowiednie wnioski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu ten sam kierowca niewyrobił się na zakręcie i wpadł do rowu w jastkowie także już oswojony z rowami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim nieskromnym zdaniem winne temu zajściu są władze gminy gdyż nie znalazły środków na odśnieżanie. Pierwszorzędna też sprawa to stan i rodzaj opon w pojeździe. Wójt musi odejść. Dziękuję. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby kierowca pędził jak oszalały z autokaru mniej by zostało każdy by się wyłożył na tym lodowisku pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marley83 napisał:
a widziałeś kiedyś opony zimowe do autobusu... to nie pisz głupot jak nie masz pojęcia
opony zimowe jak najbardziej są dostępne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt przechlał kase na opony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniście się zająć sytuacją w gminie.. Ja można nie odśnieżać dróg przez całą zimę i puszczać autobus z dziećmi na te drogi.. To się nie mieści w głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...