Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pies to jednak pies. Nie dosc, ze sobie zje...ał życie to jeszcze nasrał w papierach żonie i rodzeństwu. A na patrolu pewnie wystawiał mandaty za picie piwa w parku studenciakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bym swojego brata krył gdyby popełnił nieumyślnie przestępstwo - stała się tragedia - dziewczynie życia nikt nie zwróci - ale to był wypadek - każdego może to spotkać - bez wyjątku - nie wiem skąd ten jad u was na niego. zobaczył że nie żyje spanikował i zwiał - tragedia jego , ofiary i ich rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Adam Jeśli wystawiał "mandaty studenciakom za picie w parku piwka" to bardzo dobrze robił. Jak by się umiało gówniarstwo zachować to by siadło spokojnie wypiło w ciszy po piwku a buteleczki/ puszki wyrzucili by do kosza i nie było by problemu. A jak się taki jeden z drugim drze jak małpa i syf po sobie zostawia to nie ma się co dziwić że przechodnie dzwonią po policję. Nie wspomnę już że kiedyś takie zachowanie nie miało miejsca u studenta. Z uczelni wylatywał za takie zachowanie, a dziś każdy pustak na magistra idzie. dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś musiało być na rzeczy skoro w pośpiechu odjechał. odpowiadałby pewnie z tzw wolnej stopy. to jedno, a drugie jak potrącił to przecież nie wiedział że zabił, więc po co uciekał. uciekł i tworzył fałszywe dowody bo coś było do ukrycia tego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się dziwicie, że uciekł, to rządzący nas nauczyli, że należy dbać tylko o siebie, jestem uczciwa i co, karzą mi się cieszyć, ze starcza mi na chleb, i to jest zycie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa. Są 2 rzeczy. Nieumyślny wypadek, w ciężkich warunkach pogodowych oraz umyślna ucieczka z miejsca wypadku i zacieranie śladów. Nawet po 2 dniach, więc z premedytacją i wyrachowaniem. I to kto? Policjant- funkcjonariusz od którego z założenia się wymaga czego innego. Moim zdaniem powinien zostać ukarany przykładowo!!! Aby informacja poszła na pół Europy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje,że wyrachowany pies i jego rodzinka zostaną przykładnie wysoko ukarani bo opinia publiczna patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym zdaniem - po porostu rodzina patologiczna! I tacy ludzie pracują w Policji tak jak wczesniej w Milicji. I czemu się tu dziwić że Polacy nie maja zaufania i szcunku do tzw organów a także sądów i prokuratury np sprawa samobójstwa(?) nastolatki w Czemiernikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Getin Bank w Lublinie to dopiero złodzieje!!! Z konta - lokaty oszczędnościowej ktoś ukradł 70 000 zł!!!! Bank ma klienta w dupie ani przepraszam ani pocałuj go w dupę!!! Tak się traktuje klientów!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwicie się, że policjant tak postąpił a co góra tj. rządzący robią z nami, dbają tylko o własny tyłek, aby nachapać się dla siebie, pieprzony rząd nauczył mnie nienawiści, jak ja nienawidzię tego złodziejskiego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwicie się, że policjant tak postąpił a co góra tj. rządzący robią z nami, dbają tylko o własny tyłek, aby nachapać się dla siebie, pieprzony rząd nauczył mnie nienawiści, jak ja nienawidzię tego złodziejskiego kraju
Kraj komucha,konfidenta POlityczynej Qurwy,Zyda,i platnych pacholkow Moskwy,  jak zyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...