Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki na al. Warszawskiej: Koniec utrudnień w ruchu

Utworzony przez kierowca, 20 października 2011 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Jak się wjeżdża na czerwonym świetle na zasadzie "a może zdążę" to takie są potem konsekwencje. W ciągu 40 minut podróży do pracy widziałem 4 stłuczki i 1 wypadek. Troszkę deszczu i już są problemy.... to co będzie jak spadnie śnieg i chwyci mróz!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stałem za Corollą, ruszyła przepisowo na zielonym świetle, a kiedy wjechała na skrzyżowanie to została zniszczona przez Peugeota, który na 100% wjechał na czerwonym świetle !!! Corola jechała ze Zbożowej na skrzyżowaniu prosto w stronę skansenu, a Peugoet wyjeżdżał z Lublina w stronę Wawy. Koszmarny widok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety na tym skrzyżowaniu to standard, mnóstwu ludzi śpieszy się do Lublina lub do Wawy i przeskakują światła na późnym już czerwonym. Jedyne pocieszenie dla kierowcy Toyoty, to że nie trafił na TIR-a bo te lecą na czerwonym tylko gwizd idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławinkowska od Warszawskiej powinna być JEDNOKIERUNKOWA !!! Wyjazd z niej w Warszawską ze skrętem w lewo to masakra. Nie ma m-ca by nie było tu grożnego wypadku. Ponaddo ulica jest tak wąska że z trudem wymijają się 2 samochody. Urzędnicy i policja oczywiście nic nie wiedzą o tym, nic nie robią. Typowo lubelskie podejście do sprawy a niech się ludzie zanijają, co tam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
Stałem za Corollą, ruszyła przepisowo na zielonym świetle, a kiedy wjechała na skrzyżowanie to została zniszczona przez Peugeota, który na 100% wjechał na czerwonym świetle !!! Corola jechała ze Zbożowej na skrzyżowaniu prosto w stronę skansenu, a Peugoet wyjeżdżał z Lublina w stronę Wawy. Koszmarny widok
Potwierdzam. Zielone było już jakiś czas, więc jadący Warszawską zupełnie świadomie przejechał na czerwonym świetle. Jeżdżę tędy codziennie i taka sytuacja zdarza się nie pierwszy raz. Samochody w stronę Warszawy nagminnie przejeżdżają na czerwonym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w okolicy Alei Warszawskiej na II górze sławinkowskiej gdzie często dochodzi do wypadków, samochody zarówno osobowe jak i tiry/!/ jeżdżą z niedozwoloną prędkością, przejścia dla pieszych też nie należą do bezpiecznych na ulicach osiedlowych po 16ej,17ej /a i wcześniej/ pieszy nie przejdzie po chodniku,zostaje jezdnia! wszystkie chodniki blokują parkujące samochody, utrudniają wjazdy do posesji ale co to kogo obchodzi, Straż Miejska pilnuje wyłącznie rejonu Ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierwszego wypadku doszło ok. 7.30, a do drugiego przed 7.50. Byłam wtedy w autobusie komunikacji miejskiej i widziałam sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...