Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obciąć ścierwu jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za balwan zatwierdził te mundury policyjne? Przecież ci policjanci wyglądają jak ciecie parkingowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno drugiego warte nie żal mi jej w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej amfy...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego obrońcy wyglądająna jak Chyłka i Zordon :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś tak romantycznie to wszystko wyglądało, a tragicznie się skończyło, miłość patologiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utylizacja tego czegoś koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jej nie wezwali na sprawę Przecież ona nic nie pamięta z tego wypadku to jak to mozliwe i o co tu chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on paskudny hehe patus z Długiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on paskudny hehe patus z Długiego
  Reszta tej ekipy to te kurduple z tą hamska dziarą " LOVE" na szyi ?  Oni wszyscy po pijaku zrobieni ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote][quote]Dokladnie to te same skrzaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dziewczynie rentę płacić. Był/ jest jej partnerem i tak jako partner zadbał o bezpieczeństwo pary (czy rodziny nie wiem jak taki związek się nazywa). Zmarnował jej zdrowie, życie. "Cenny materiał" na męża/ ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandzior kocha mocniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoje ćpunów.....męty społeczne do eksterminacji i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wart drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie znacie Jarka po drugie ona była agresywna wobec niego po trzecie ona zażywa leki nasenne które zwykły człowiek po jednej tabletce śpi 12 godzin a ona zażywała tych leków około trzy cztery na sen SPA około 4 godzin Po czwarte ona była zwykłą kurwą Po piąte ona miała swoje mieszkanie na tatarach które pan Jarosław b opłacał po kolejny raz on wynajął mieszkanie na ul młodzieżowej gdyż chciał się uwolnić od tej kobiety która rujnowala go psychicznie bo kolejny raz są smsy na telefonie Jarosława b co piszę Ona do niego że chcę się zabić jak on do niej nie wróci, jeszcze jest jedna rzecz że pani Aleksandra była raz może dwa w ciąży z Jarosławem b i usuwała tą ciążę z jakimiś lekamiporonymi, i uciekła że szpitala i jest kolejny raz kolejny raz Aleksandra raz lub dwa składała fałszywe zeznania później jest zmieniała I też, i żadna gazeta żaden artykuł nie mówi o tym że Aleksandra chciała się zabić gdyż Jarek do niej nie wróci bo po prostu ma nierówno pod sufitem i Kolejna sprawa ona ma uraz do facetów gdyż miała partnera który ją bił zmusza do seksu i ma uraz siedzieć w ciemności i na przykład ona nie pójdzie spać przy włączonej suszarce wentylatorze czymkolwiek gdyż ma uraz taki przez pewną osobę która była przed Jarosławem B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dziewczynie rentę płacić. Był/ jest jej partnerem i tak jako partner zadbał o bezpieczeństwo pary (czy rodziny nie wiem jak taki związek się nazywa). Zmarnował jej zdrowie, życie. "Cenny materiał" na męża/ ojca.
 Po pierwsze Jarosław b ją utrzymywał prawie przez więcej niż rok czasu gdyż wyszedł z więzienia i ona była na utrzymaniu Jarosława b Następna sprawa ona jeździła się *** bo nie miała pieniędzy *** na leki nasenne która *** była uzależniona od tych leków nie jesteście *** w temacie to po *** *** to komentujecie cwele ***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utylizacja tego czegoś koniecznie
 Po pierwsze to utylizacja takich z***ych bab Jakie żyją na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jej nie wezwali na  sprawę  Przecież  ona nic nie pamięta z tego wypadku  to jak to mozliwe  i o co tu chodzi  ?
 Jak mi wiadomo jak mi wiadomo policjanci przyjechali i znaleźli Aleksandrę na ziemi i jej się zapytali co ona to robi to powiedziała że nie wie wracał od koleżanki z grilla czy z ogniska takie były słowa,  dysz Jarosław B nie mógł się dostać do szpitala sprawdzić zobaczyć stan Aleksandry przez matkę Aleksandry która wszystko ukartowana wobec Jarosława i jest około czterech pięciu świadków którzy mogą potwierdzić słowa Matki Aleksandry że Jarek będzie skończony i zgnije w pierdlu, Po pierwsze Aleksandra była pod wpływem narkotyków i po upadku nie pamiętała gdzie gdzie była i wszelkie informacje które Aleksandra powiedziała po wybudzeniu to jest wiadomości i wiedza Matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jej nie wezwali na  sprawę  Przecież  ona nic nie pamięta z tego wypadku  to jak to mozliwe  i o co tu chodzi  ?
 Jak mi wiadomo jak mi wiadomo policjanci przyjechali i znaleźli Aleksandrę na ziemi i jej się zapytali co ona to robi to powiedziała że nie wie wracał od koleżanki z grilla czy z ogniska takie były słowa,  dysz Jarosław B nie mógł się dostać do szpitala sprawdzić zobaczyć stan Aleksandry przez matkę Aleksandry która wszystko ukartowana wobec Jarosława i jest około czterech pięciu świadków którzy mogą potwierdzić słowa Matki Aleksandry że Jarek będzie skończony i zgnije w pierdlu, Po pierwsze Aleksandra była pod wpływem narkotyków i po upadku nie pamiętała gdzie gdzie była i wszelkie informacje które Aleksandra powiedziała po wybudzeniu to jest wiadomości i wiedza Matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...