Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
heh a MC' Donalds i KFC? temperatura na kuchni ok.50 stopni i praca głównie po 10 ha zatrudniają 16 latków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można dostac nieodpłatne napoje\??????????????????????????????????? pytam pania inspektor bo ja kupuję 5 zgrzewek tj 30 szt i na wieczur otwarte wszystkie i w karzdej jest po półwody co pani na to????????????/ co mam z tym zrobić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujesz najtańszą wodę to się nie dziw. Ja swoim pracownikom kupuję wodę w 0.5 litrowych butelkach i problem mam z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można dostac nieodpłatne napoje\??????????????????????????????????? pytam pania inspektor bo ja kupuję 5 zgrzewek tj 30 szt i na wieczur otwarte wszystkie i w karzdej jest po półwody co pani na to????????????/ co mam z tym zrobić .
      o kuźwa, ale analfabeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzynka zimnego piwa w cieniu i można pracować do wieczora. I jaka ochota do pracy jest wtedy. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasnymstawie w Galerii połowa pracuje na czarno. Ciekawe czy inspekcja o tym wie? :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracowałam w takim miejscu, gdzie zimą przychodząc do biura miałam 4-6 st.C i zamarznięte drzwi, musiałam godzinę siedzieć w kurtce zanim mały, elektryczny grzejnik złapłał trochę ciepła. Po narzekaniach dostałam piecyk gazowy, który niemiłosiernie śmierdział ulatniającym się gazem - więc już wolałam marznąć niż się zatruć. Latem nie było mowy o dostaniu jakiejkolwiek wody. Tak to jest właśnie pracować u prywaciarza, który za nic ma drugiego człowieka. To, że się rozstaliśmy było najlepszą rzeczą jaka mi się przytrafiła - żałuję tylko, że dopiero po ponad 4 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ten dobrobyt możecie podziękować wałęsie, bo ona ze swoimi solidaruchami skakał przez płot po to abyście byli traktowani jak chołota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba brak napojów i praca w upale dała sie we znaki robotnikom - i nie tylko, bo bardziej zjebanej jezdni nie widziałem. Jechałem na odcinku Kurów-Jastków S17. Krzywo jak diabli. Fala za falą. To ma byc prosta jezdnia?! Ten kto to odbierał chyba odbierając to coś dostał udaru mózgu, że tego nie widział.... do bani panowie, do bani! To się kwalifikuje już do renmontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...