Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

You Can Dance w Lublinie: Ruszają castingi do 6. edycji

Utworzony przez niunia, 1 grudnia 2010 r. o 21:09 Powrót do artykułu
jak sie dostac na widownie YCD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurna za wcześnie się urodziłam... czemu tylko do 30 roku życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pedzio w jury do lublina się zwala,a ja taki nieogarnięty i nieuczesany....Achh....ten jego kolczyk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niunia napisał:
jak sie dostac na widownie YCD?
Znając lubelskie realia trzeba być rodziną pracownika teatru muzycznego albo mieć kogoś w ratuszu.... Nie dla nas szaraczków widownia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
Znając lubelskie realia trzeba być rodziną pracownika teatru muzycznego albo mieć kogoś w ratuszu.... Nie dla nas szaraczków widownia....
Znając lubelskie realia można sie spodziewac takiej wypowiedzi. Nie wiem, nie słyszałam ale sobie napiszę wypowiedź pełną jadu. A moze wystarczy przyjść wystarczająco wcześnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhehe ku*** wszyscy pedzie z lublina rano zbiórka pod mac donaldem na krakowskim zrzuta na kwiaty dla tego z you can dance bedziew losowanie kto wręcza i kto za ptaszka pierwszy łapie hahahahahha no niestety ale wedlug mniue to te talent niby show wielkie to tylko na prowizorke jest i tak sie dostana ci co są po znajomosci albo chody mają takie są realia polski tu niema łowców talentów tylko łowcy na kase sa taka jest polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko: Każdy moze sobie przyjsc na widownie do teatru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...