Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytkowy most na Bystrzycy już po remoncie (zdjęcia)

Utworzony przez KK, 2 stycznia 2012 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Jest wspaniały ,pięknie wygląda po remoncie świetna robota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jadąc w nocy samochodem-podświetlenie robi wrażenie choć uważam,że lampy podświetlające od dołu mają zbyt intensywne i "zimne" światło. Wybieram się na spacer więc ocenię z bliska. Ogólnie dla mnie bomba, znam ten most z czasów jak byłem małym chłopcem-jeździły po nim samochody. Taka lubelska namiastka praskiego Mostu Karola Fajne porównanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul bronek , taki miastowy jesteś a nawet nie potrafisz dobrze miasta napisać ; ) a most wygląda świetnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, mamy most,..., ile osób można na nim zatrudnić do pracy? bo to są nowe miejsca pracy od miasta, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul bronek napisał:
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul bronek napisał:
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Sam jesteś wieśniacki i w dodatku prostacki chałuju !!! To się nazywa brak smaku i gustu ,a poza tym most miał byc tylko odrestaurowany i miał wyglądać tak jak wcześniej no i jest Git !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny most, chwała władzom miasta i wykonawcom remontu! szkoda że most leży w niezbyt ciekawej dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morinth napisał:
fajnie, mamy most,..., ile osób można na nim zatrudnić do pracy? bo to są nowe miejsca pracy od miasta, tak?
Nie bądź złośliwcem. Doceń to że ktoś coś robi,że komuś coś się chce. Nie narzekaj, nie marudź. Sam(a) weź się do pracy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie to wygląda... chciałbym, żeby jeszcze tak odrestaurowano ogrodzenie wokół Ogrodu Saskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul bronek napisał:
wieśniacki ten most w lublynie ! jakie miasto taki most !!!
Żałosne porównanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albercik napisał:
Bardzo fajnie to wygląda... chciałbym, żeby jeszcze tak odrestaurowano ogrodzenie wokół Ogrodu Saskiego
No w tym roku biorą się do roboty za Saki i nie tylko ogrodzenie ale cały teren !!! To jest zbyt reprezentacyjny punkt w centrum żeby nie był odrestaurowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Nie bądź złośliwcem. Doceń to że ktoś coś robi,że komuś coś się chce. Nie narzekaj, nie marudź. Sam(a) weź się do pracy!!
panie, wiecej cv złożyłem w ciągu roku, niż ty makaronu przez całe życie zjadłeś, więc chciałbym pracować, ale nie idzie to w taki sposób, bo to miasto jest źle zarządzane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było posiąść jakąś wiedzę, umiejętności, czymś zainteresować, to byś nie musiał składać tylu cv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że te menele z Zamojskiej nie zniszczą tego pięknego mostu.Wygląda naprawdę przepięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jeszcze polozyl otoczaki na dole pod mostem zeby ladnie sie wyeksponowal a nie zgnila trawa jesienią lub chwasty latem ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...