Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko pięknie, miło że w końcu się za to zabrali. Tylko dlaczego ci debilni kierowcy tam jeżdżą? Przecież jest tam zakaz. Gdzie jest policja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace bo zara wybory to hco pokazac plepsowi i zas was nabjeró hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace bo zara wybory to hco pokazac plepsowi i zas was nabjeró hahaha.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą tamtędy wszyscy!!! Po lubelsku, a jak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co widział pan redaktor, czy widział ten sam tunel co my, wszystkie ulise wokół były zakorkowane, Wolska, Dr M. Majdanka, Lotnicza, Pawia, Nowy Swiat, Krochmalna, Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji nie wyplacili pensji wiec szukajcie a znajdziecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godz 16.30 takiego korka jeszcze w tym miejscu nie widziałem. A pracuje na Wolskiej od 14 lat. Przy poprzednim remoncie było o wiele lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że w Polsce nie ma zwyczaju jak np. w UK. Byłem tam w maju i zwróciłem uwagę na remont drogi (nota bene wcale nie mniej dziurawa M11 niż nasze) Jechałem około 4 rano i wracałem o 2 rano. Rozstawione halogeny i praca wre. Ech, nie wiem jak w dzień czy też pracują bo nie jechałem ale widac, że staraja się aby jak najmniej uciążliwe to było dla kierowców. A u nas.... Ech....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że w Polsce nie ma zwyczaju jak np. w UK. Byłem tam w maju i zwróciłem uwagę na remont drogi (nota bene wcale nie mniej dziurawa M11 niż nasze) Jechałem około 4 rano i wracałem o 2 rano. Rozstawione halogeny i praca wre. Ech, nie wiem jak w dzień czy też pracują bo nie jechałem ale widac, że staraja się aby jak najmniej uciążliwe to było dla kierowców. A u nas.... Ech....
  Trochę co innego remonotwać autostradę nocą a co innego kluczową ulicę w centrum miasta, gdzie w koło dużo budynków mieszkalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...