Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakładanie blokad na koła przez prywatne firmy będzie karane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2019 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Przyjechał bym że szlifierką kątową a nie pieniędzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny idiotyzm w Polsce - zamiast _najpierw_ uregulować karanie ludzi, którzy zajmuja innym miejsca parkingowe (mam akt notarialny mojego miejsca - jakby bezdomny władowałby się do domu _na chwilę_ to też jest ok?) najpierw walczymy z ludźmi, którzy próbują bronić swojej własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To NIE POWINNO być WYKROCZENIE tylko PRESTĘPSTWO. Jest to zmuszanie do określonego zachowania lub utrudniania korzystania z własnego mienia. A przy tym działanie umyślne godzące w wolności osobiste. art. XXY - Kto będąc do tego nie uprawnionym ustawowo zakłada na pojzd (pojazdy) blokadę kół podlega grzywnie do 25000 zł , karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki sprytnie podpisanej umowie osoby niepełnosprawne muszą płacić za parkowanie na parkingu przy wejściu na cmentarz przy ul. Białej. Teren jest własnością miasta, więc parkowanie powinno być bezpłatne. Dzięki obrotnemu najemcy i urzędasom z wydziału mienia jest odwrotnie-oprócz biletu(nie zawsze) jest bezpłatny komentarz : "załatwił se komuch karte i nie chce płacić" . Brawo prezydencik- kazał zlikwidować dwa miejsca na Kólewskiej przed ratuszem. Szpeciły obrazek z gabinetu jaśnie pana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki sprytnie podpisanej umowie osoby niepełnosprawne muszą płacić za parkowanie na parkingu przy wejściu na cmentarz przy ul. Białej. Teren jest własnością miasta, więc parkowanie powinno być bezpłatne. Dzięki obrotnemu najemcy i urzędasom z wydziału mienia jest odwrotnie-oprócz biletu(nie zawsze) jest bezpłatny komentarz : "załatwił se komuch karte i nie chce płacić" . Brawo prezydencik- kazał zlikwidować dwa miejsca na Kólewskiej przed ratuszem. Szpeciły obrazek z gabinetu jaśnie pana ?
 No i prawidłowo ci odpowiedział. Kto leży przy białej? Komuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo o ruchu drogowym mówi, że pojazd może być unieruchomiony przez policję lub straż gminną – przyznaje Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. Tak, mówi o Straży Gminnej a nie Miejskiej. Więc nie o was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mówi o Straży Gminnej a nie Miejskiej. Straż Miejsca jest strażą Gminną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny nie wiedział, że to teren prywatny. Nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu jest mowa albo o Chodźki albo Szeligowskiego. W przypadku tego drugiego parkują na drodze przeciwpożarowej lub na miejscach niewyznaczonych powodując problem z poruszaniem się innych pojazdów. Jak nie ma miejsca to się nie parkuje. Wg mnie całkowicie słusznie pobrane mandaty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co mamy robic gdy pelno obcych aut parkuje na naszym prywatnym osiedlowym trenie bo np przyjezdzaja do uczelni obok a nie chca tam placic i mysla ze moge sobie parkowac na naszym prywatnym terenie a pozniej mieszkancy tego terenu nie maja gdzie zaparkowac swoich aut.. odkad polowa z nich dostala bllokady to druga polowa juz wiedziala ze tu nie mozna parkowac i nagle nie bylo problemow zeby miec gdzie zaparkowac po pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu jest mowa albo o Chodźki albo Szeligowskiego. W przypadku tego drugiego parkują na drodze przeciwpożarowej lub na miejscach niewyznaczonych powodując problem z poruszaniem się innych pojazdów. Jak nie ma miejsca to się nie parkuje. Wg mnie całkowicie słusznie pobrane mandaty.
 Postawcie szlaban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik ja zwykle broni tych którzy łamią prawo. Zablokowany dostęp do swojej własności to miał właściciel tego terenu bo jakiś baran na nim zaparkował i on nie mógł z niego korzystać w celu do którego go zakupił. Ciekawe co by ten radny powiedział jakby mu ktoś zaparkował na jego podwórku/w garażu. Po to są te opłaty zeby mogli tam zaparkować tylko ci którzy korzystają z usług właścicieli tych miejsc i trzeba to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu na Szeligowskiego skończy się biznesik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to jestem za nimi bo sama pod blokiem wykupiłam miejsce za 20tys i stają wszyscy jak chcą i kiedy chcą, praktycznie codziennie nie mam możliwości zaparkowania na własnym miejscu. Tabliczki nic nie dają. Jak przyjdzie ten szczęśliwy dzień i stanę na swoim miejscu to wyjechać nie mogę bo tak stają wzdłuż że na 10 razy trzeba wyjeżdżać i patrzec czy się ich nie obije bo zaraz twoja wina człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa zasranych katowic też jest patrolowana przez prywatną firmę z blokadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wynika z głupoty rządzących miastem. wszędzie stawia się budynki nie myśląc o zapewnieniu miejsc parkingowych dla interesantów. w tych budynkach działają firmy których obecność jest dyskusyjna. dziesiątki banków, wielkie biura jednoosobowych firm, przedstawicielstwa firm zbytecznych i nieużytecznych. a miejsc do parkowania coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te praktyki prywatnych właścicieli są sprzeczne z prawem i muszą to rozumiec- nawet jeżeli nie mają gdzie zaparkować. Zgodnie z polskim prawem blokady na koła mogą zakładać jedynie wskazane służby natomiast nie właściciele, nawet jeżeli zapłacili za miejsce parkingowe. Takie jest prawo i muszą to przestrzegać a jeżeli uważają że ich własność jest w ten sposób naruszana mogą skorzystać z pomocy Sądu. Ja osobiście nie parkuje na wewnętrznych ulicach znajdująch się za szlabanami, choć nie wiem czy na tabliczce wjazdowej jest informacja że parkowanie jest nielegalne, choć oczywiście nie ma przeszkód abym tam wjechał i parkowal- prawo mi tego nie zabrania i nie jest możliwe założenie mi blokady a taka tabliczka jest bez znaczenia prawnego o czym władze wspólnoty doskonale wiedzą.  Bardzo dobre rozwiązanie bo dzięki niemu będą kary za te blokady orzekane przez Sądy aby napietnowac takie bezprawne działania tychże osób i je zdyscylinowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PRZEMO : IDŹ POWIEDZ ŻUKOWI ŻEBY ZAMIAST APARTAMENTOWCOW ZACZAŁ BUDOWAĆ PARKINGI DLA MIESZKAŃCÓW. A Z DRUGIEJ STRONY JAK KOGOŚ STAĆ NA APARTAMENTOWIEC TO I STAĆ GO NA SZLABAN .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...