Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakupy w Lublinie: Gdzie jest najtaniej?

Utworzony przez Ja, 5 sierpnia 2013 r. o 08:48 Powrót do artykułu
Taka sama cena na zamiennikach jak i na oryginałach w Realu? Co za bzdura!!!!!!!!!!!!!!! To wychodzi na to, że 1 kg cukru ARO jest w takiej samej cenie jak Cukier z Kampani POLSKI CUKIER????????   Dla kogo ten artykuł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz artykuł przygotowywany pod Reala... Mam go najbliżej i wiem, że na pewno nie jest najtańszy. Zgadzam się się co do Leclerca i Lidla, ale Real? W żadnym przypadku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Real najgorszy zwlaszcza jesli chodzi o warzywa i owoce nie dosc ze drogie to jeszcze zgnite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie "badanie" i bardzo mało miarodajne! Ja kupuję poszczególne rzeczy tam, gdzie są tanie... Może to dlatego też, że mam sporo wolnego czasu, aby szukać co-gdzie jest tańsze (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sprzyjam żadnemu koncernowi, ale każdy wie, że najtańsze są Biedronki i Lidle. A najdroższe Almy, Delimy, LSS Społem (ci przeginają na maksa) i Żabki. Real najtańszy ? Śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł pokazuje aby nie wiedzę redaktora. Najdroższy ze sklepów jest REAL natomiast może nie wszystko tam kupimy ale za to najtańsza jest tak wyśmiewana BIEDRONKA gdzie mimo wszystko najwięcej ludzi w nich robi zakupy. Co do REALA to się zgadzam ze owoce są nie świeże i nikt ich nie przebiera. Wszystko zależy co jest w danym koszyku i jakiej firmy są tam artykuły .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...