Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamek i pałac w rękach kobiet

Utworzony przez sd, 3 stycznia 2015 r. o 12:28 Powrót do artykułu
Konkurs był ustawiony. Od poczatątku było wiadomo, ze wygra Czeniak, była zastęnca Żuka. Zero doświadczenia w muzealnictwie, co ona może wiedziec o prowadzeniu muzeum. W Lublinie praca tylko po układach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo ma świadomość, że to początek końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie o konkursach, to byly nominacje partyjno-towarzyskie o ktorych wiedzieli wszyscy juz pol roku wczesniej. Oczywiscie poza ogladaczami telewizji TVN ktorzy sa tak tepi ze wierza co mowia w TVN a nie mysla samodzielnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz głupot, Mieczkowska poparło 11 członków komisji konkursowej w tym byli muzealnicy z Polski. Jest doktorem nauk humanistycznych i nadzorowala 11 instytucji kultury w mieście. Może trochę uczciwości, a nie tylko politycznej żółci. Rozumiem, ze Was boli, ze dziewczyna nie jest z polityki i chcielibyście ja utopić w łyżce wody, ale spokojnie nie zatonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor jest bardzo mądra kobieta, z ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu i pracownikiem naukowym. Jej odejście z miasta to ogromna strata dla lubelskiej kultury. Zyska Zamek, bo jak Panią znam Pani Katarzyno to szybko wprowadzi tam Pani życie!! Powodzenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest za tytuł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrakcyjna ta Pani Dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wywiad z Mieczkowską na GW. Widać że ma multum ciekawych pomysłów na ożywienie muzeum. Myślę, że zaskoczy wszystkich niedowiarków i tchnie nowego ducha w Zamek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wywiad z Mieczkowską na GW. Widać że ma multum ciekawych pomysłów na ożywienie muzeum. Myślę, że zaskoczy wszystkich niedowiarków i tchnie nowego ducha w Zamek  :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś już nic tego nie zmieni, że dupą przetarła biurko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...