Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast 108 drzew wytną 102 po interwencji mieszkańców. Powstaną miejsca parkingowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2019 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Smakuj Lubelskie!
 Co miał oznaczać ten nie skalany myślą wpis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ludzie mają po 2-3 samochody na rodzinę, to nie dziwne, że miejsc parkingowych brakuje. Tylko dlaczego przez te samochody ma byc mniej zielono o pwietrze gorszej jakosci? Stać Cie na samochód i niech ie będzie stać na miejsce parkingowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zunia Lublin utracił 60.000 drzew. Nasz Rębajło dzisiaj łaskawie oszczędził 6. Aż się normalnie wzruszyłam.
 Rozumiem, że chodziłeś po budowach i pilnie liczyłeś drzewa, więc łatwo będzie Ci to udowodnić. Teraz podaj jeszcze ile wycięto karczując puszcze Białowieska i ile orientacyjnie dzrew wyrżnięto w Lublinie bez żadnej kontroli wskutek szyszko lex?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zunia Lublin utracił 60.000 drzew. Nasz Rębajło dzisiaj łaskawie oszczędził 6. Aż się normalnie wzruszyłam.
Rozumiem, że chodziłeś po budowach i pilnie liczyłeś drzewa, więc łatwo będzie Ci to udowodnić. Teraz podaj jeszcze ile wycięto karczując puszcze Białowieska i ile orientacyjnie dzrew wyrżnięto w Lublinie bez żadnej kontroli wskutek szyszko lex?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba niezupełnie masz rację. To dlaczego odpuścili tym paru drzewom, skoro wycinka każdego drzewa według Ciebie jest konieczna? Według mnie to ewenement na skalę europejską, że w mieście, gdzie jest tyle wyższych uczelni, nie ma ani jednego decyzyjnego/ wyedukowanego czlowieka, który potrafafi pogodzić przyrodę i potrzeby mieszkańców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w tej sprawie zrobiła radna Marta Wcisło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewenementem na skale europejska jest ilość pseudo ekologów i znawców zieleni w tym mieście (pomijam trolla developera, bo temu to już nic nie pomoże) .Nie jest to czyjeś widziemisię, że jakieś drzewo trzreba wyciąć i bardziej wierzę drogowcom i RDOS-iowi, którzy te projekty zatwierdzają niż za przeproszeniem pier#eleniem wielkich znafców zza monitora, co nie odróżnią orzechowca od dębu. Ratusz postapił roztropnie - koszta inwestycji w wyniku puszczenia sieci naaokoło napewno wzrosną ale gó%no burza zostanie zakonczona - i tylko o czym będzie pisał biedny dziennik jak tu tyle odsłon - coś się pewnie odgrzeje, może jak któreś z tych drzew spadnie na któregoś z protestujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piernicz. Chodniki idą do wymiany przecież. Sieci można puścić pod chodnikami. Nic prostszego znawco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno byłem u znajomego w Gliwicach. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłem płyty ażurowe pomiędzy drzewami i samochody parkujące na nich. Mam więc pytanie: dlaczego w innych miastach można pogodzić istnienie drzew i parkowanie, a w Lublinie nie? Dlaczego przy tak wielu dniach, kiedy jest przekroczona ilość pyłów w powietrzu, wycina się naturalne filtry? Nie wierzę w odpowiedzi typu "nie da się".
Człowieku o czym ty piszesz? Jeśli sądzisz, że można ot tak wybudować 80 miejsc parkinkowych oraz wymienić sieci podziemne w pasie szczelnie pokrytym drzewami bez wycinki tychże drzew, to chyba na głowę upadłeś.
  Nie piernicz. Chodniki idą do wymiany przecież. Sieci można puścić pod chodnikami. Nic prostszego znawco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by cały Lublin zabetonować. Potem dziwota, że syf i smog. Dziwota nagle w Lublinie złe powietrze smog a ile drzew wycięto ile lasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niema gdzie zaparkować i mieszka w centrum lublina tp po uj kupuje samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niema gdzie zaparkować i mieszka w centrum lublina tp po uj kupuje samochód.
 Od kiedy to mamy nowy plan miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno byłem u znajomego w Gliwicach. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłem płyty ażurowe pomiędzy drzewami i samochody parkujące na nich. Mam więc pytanie: dlaczego w innych miastach można pogodzić istnienie drzew i parkowanie, a w Lublinie nie? Dlaczego przy tak wielu dniach, kiedy jest przekroczona ilość pyłów w powietrzu, wycina się naturalne filtry? Nie wierzę w odpowiedzi typu "nie da się".
Człowieku o czym ty piszesz? Jeśli sądzisz, że można ot tak wybudować 80 miejsc parkinkowych oraz wymienić sieci podziemne w pasie szczelnie pokrytym drzewami bez wycinki tychże drzew, to chyba na głowę upadłeś.
   Nie piernicz. Chodniki idą do wymiany przecież. Sieci można puścić pod chodnikami. Nic prostszego znawco.
 O prosze widze, że kolega kolejny znafca z branży, napewno widział projekt i teraz żadnego drzewa już w mieście nie ubedzie bo wszedzie puści wszystko pod chodnikiem. Jakie to życie proste - nominować do nobla normalnnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by cały Lublin zabetonować. Potem dziwota, że syf i smog. Dziwota nagle w Lublinie złe powietrze smog a ile drzew wycięto ile lasów.
 Smog nie bierze się z betonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na głównym zdjęciu piękny okaz wiszący nad jezdnią i czekający na jakąś porządniejszą wichurę, już widzę te nagłówki "urzędnicy zaspali" "mieszkańcy prosili o wycinkę" itd
 zobacz w USA jakwiszą drzewa nad ulicami. i nie rżną jakoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna Wcisło przyczyniła sie do wywalczenia środków na remont i wsłuchała sie w głos mieszkańców - którz przez pare lat apelowali o miejsca parkingowe. Oby wiecej takich ludzi w radzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by cały Lublin zabetonować. Potem dziwota, że syf i smog. Dziwota nagle w Lublinie złe powietrze smog a ile drzew wycięto ile lasów.
 Smog w Lublinie parenaście czy kilkadziesiąt lat temu był wiekszy niż teraz, tylko nikt o tym nie trabił przy każdej okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by cały Lublin zabetonować. Potem dziwota, że syf i smog. Dziwota nagle w Lublinie złe powietrze smog a ile drzew wycięto ile lasów.
Smog nie bierze się z betonu
 Cicho bo zaraz cie znafcy zminusują i zwyzywaja od lewactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by cały Lublin zabetonować. Potem dziwota, że syf i smog. Dziwota nagle w Lublinie złe powietrze smog a ile drzew wycięto ile lasów.
 No właśnie ile lasów wycieto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nawet wielkie drzewa można przesadzać! Park na Zawilcowej stoi goły, przecież to odległość półtora km, co za bezmyślność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...