Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaskakująco piękne miejsce w archikatedrze lubelskiej. Nowa wystawa już otwarta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Złote ale skromne . Wielka tajemnica wiary : złoto , baby i dolary .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Religia jest dla ludzi bez rozumu" Józef Piłsudski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy - granitowa posadzka za ok pół miliona złotych ... " W powstającym przy ul. Saperów Kaniowskich w Puławach kościele parafii Świętej Rodziny, trwa montaż wartej ponad pół miliona złotych, granitowej posadzki " - źródło : Dziennik Wschodni ______ Coraz okazalsze i większe budowle, pomniki, a w środku coraz większa zgnilizna, duchowa martwota. PRAWDZIWY BÓG, JEZUS nie mieszka w budynkach, a kościelne " złote pałacyki " przynoszą hańbę, wstyd a nie chwałę. Zamiast tego kościelnego "złotego cielca" lepiej byłoby pomóc potrzebującym i głosić czyste biblijne nauczanie, a nie błędne rzeczy jak np czyściec, spowiedź w konfesjonale, celibat, kult maryjny, urząd papieża, ofiary mszy i wiele innych ... " Najwyższy jednak nie mieszka w dziełach rąk ludzkich, jak mówi Prorok: " - Dzieje Apostolskie 7:48- Biblia Warszawska ______________ GOOGLE : " Bogowie Rzymskokatoliccy : patroni, wstawiennicy, kult Marii i innych stworzeń " ________ GOOGLE : " Biblijne dowody że czyściec jest bluźnierstwem - fałszywe bilety do nieba część 2 " __________ "Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" ________ " Cudowny zegar - 100 % dowód na istnienie Boga "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanujmy dobra kulturalne które nam pozostawili nasi przodkowie dbający o nasze miasto nie mniej niż nasze pokolenie, które podobnie jak kiedyś hunowie zniszczyli przemysł i inne nasze dobra a liczą że dobra to dostaniemy od innych. Historia pokaże czy mieliśmy rację nie szanując historii i nie wyciągając wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...