Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawalił im się dom, mieszkają w baraku. Ludzie im pomogli [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2018 r. o 21:51 Powrót do artykułu
super rodzinka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mają śmieszne kulfony na 9 zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek a ludzie w barakach mieszkają, co z mieszkaniami socjalnymi ? Czy tylko kryminalistom po odsiadce się należy, i opał za free !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litośc Pani Redaktor  ci ludzie sa znani już chyba na całym świecieZawsze żebraja o pomoc bo maja lewe ręce obiboki nieroby. Już Pan Zbigniew Stonoga organizował pomoc, TVN ROBIŁO PROGRAM gdy okazało sie e ci ludzie liczą tylko na pomoc innych, Mają 1 h ziemi nie obrabiaj nic nie sieją, Bo lepiej jak inii gospodarze zasieją a oni sobie pojdą i wezmą.Dom nie jest rodzinnym domem P Agnieszki tylko Babci tych dzieci, Babcia ma rente Ojciec pracuje, Baraki dostali z Gminy Niemce Opał na zimę jest w ich lesie bilsko domu. Lecz samonie przyjdzie do pieca.Babcia tych dzieci całe życie nic nie robiła tylko żebrała i ma rentę socjalną, Ludzie oczu nie macie, Ojciec tych dzieci gdy otrzymał odszkodowanie 25 tysiecy złotych to zamiast kupici papę na dach kupił sobie mercedesasĄ CUŻ LEPIEJ ŻEBRAĆ JAK PRACOWAĆ. Szkoda tych dzieci nic po za tym, Ta rodzina to tylko zebracy by rąk pracą nie skalać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowy ksiądz powinien wziąć taką rodzinę na zimę na plebanie i zorganizować im pomoc i budowę małego domku. Ludzie jest XXI wiek a takie dzieci mają mieszkać w baraku bez wody ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz dobrze za tą rodzinę prawie wszyscy ją znają  Ta rodzina tylko zeruję  na ludziach dobrej woli, liczą by im tylko pomagać To są zdrowi ludzie tylko ręce lewe do pracy, Wybudować im do i służbę nająć, Mają 1 h ziemi czemu nie uprawiają, Bo się nie chce Mieli dom trzeba  było tylko dbać remontować Gmina dawała pieniądze na remont, cuż gwizdu gwizdu, i pieniądze poszły A remontu nie ma i dom się zawalił Tam nawet zwykłej ubikacji nie ma bo nie chce się jej postawić, Błagam nie komentujcie gdy nie znacie tej rodziny, lenie obiboki, Zapytajcie gminy to wam opowie MOPS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby im pomagano. Fajna rodzinka. Dobrze im z oczu patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich czytelników. Czytając te wszystkie komentarze zastanawiam się nad tym bo osobiście znam tą rodzinę i odrazu rzuca się pytanie kto pisze takie opinie oskarżając kogoś????? Wiem że ta rodzina zasługuje na pomoc byłem u księdza i z tego co wiem i mówił ksiądz on nie zna tej rodziny jak to Pani opisuje .Mało tego ile rodzin ubiega się o pomoc w szlachetnej paczce??? I dlaczego żadna inna rodzina nie odważyła sie pokazać na zdjęciach??? odpowiedzi są bardzo proste bo pokazują się ludzie tylko Ci którzy nie mają nic do ukrycia . Dziwię się bardzo bo te dwie opinie które zostały napisane widać gołym okiem że pisała to jedna osoba i domyślam się kto to pisał a mianowicie pisała to pani która mieszka w lublinie a którą poszukują ludzie z portalu społecznościowego gddzie pod pretekstem choroby wyłudziła sporo pieniędzy a śmie oskarżać i oczerniać innych???? Wstyd mam tylko nadzieję że ta pani pójdzie po rozum do głowy chociaż w to wątpię. Pozdrawiam serdeczniei jeszcze raz powtarzam tej rodzinie warto pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie czytam ostatni komętarz i zastanawiam się  o co chodzi??  Pan opisuje że warto pomóc tej rodzinie, zadam pytanie czy to inwalidzi ludzie chorzy umysłowo,?? Czy zdrowi?? Rozumiem pomoc w potrzebie gdy rzywioł ogień woda zabierze dorobek życia.A ta rodzina ludzie młodzi co zrobili by polepszyć sobie i swoim dzieciom.Latem jest pracy w polu mnóstwo Czemu nie zarobią nie pokażą że pragną coś zmienić dla siebie, Po co jest MOPR który wypłaca renę babci tych dzieci zapytać trzeba Wójta gminy ile  od kiedy ta rodzina  korzysta z pomocy,Jak widać całe zycie potrzebuja pomocy, Innych!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich , po przeczytaniu komentarza Pana Dariusza a raczej Pani , która napisala trzeci komentarz zastanawiam się czy ta Pani wie ,że szkalowanie innych osób w sieci i nie tylko jest karalne .Art 212 KK , za co grozi rok pozbawienia wolności lub grzywna w wysokości 1000 zł . Podawanie się za inne osoby rownież jest karalne . Więc niech ta Pani się zastanowi nad swoim postępowaniem . Moim zdaniem ta rodzina zasluguje na pomoc . Warto pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich czytelników tych co piszą komętarze jak i tylko obserwója Zastanawiam sie co jest w tej rodzinie takiego żeby im pomóc. Jest wiele samotnych rodzin w trudnej sytuacji. Samotne matki samotni ojcowie Tu jest pełna rodzina zdrowy ojcie zdrowa matka To co jest opisywane ze posiadaja Grund 1 h  To fakt trzeba spenięzyć by ruszyć z budową. Resztę z pewnoscia. Ktoś wspomoze by te dzieci miały normalne dzicinistwo, Ale zastanawiam się w tych dwóch tekstach   sa dwa które mi sie nie podobają. Jest opis o złej  pani z Lublina w drugim kometarzu jest straszenie aktykułami karnymi. Szczerze sie zastanawiam By Faktycznie sprawdzić tą rodzine pod kążdym zwgledem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich . Przeglądając różne wiadomości z mojego kochanego Lublina natknąłem się na ten artykuł i kogo widzę kolegę którego poznałem z pracy w Lublinie . Pracowaliśmy ze sobą pół roku niestety Mariusz musiał przerwać pracę a muszę nadmienić że był solidnym pracownikiem ale po około pięciu  miesiącach pracy Mariusz miał wypadek samochodowy w którym zginęła jego narzeczona  .  Powiem krótko czytając posty zastanawiam się kto je pisał analfabeta po podstawówce  bo z tego to wynika radziłbym zajrzeć do słownika ortograficznego i nauczyć się pisać poprawnie po polsku po drugie słusznie ktoś napisał że szkalując kogoś w internecie można też odpowiadać karnie  po trzecie skąd ktoś wie ile Mariusz wziął odszkodowania za wypadek i to dokładną sumę ????????? A ja się domyślam musiał to być ktoś z rodziny bo napewno obcy nie mógł znać aż tyle szczegółów . Mariusz jeżeli to czytasz to przyjedź do tej pracy co pracowaliśmy przed wypadkiem i niczym się nie przejmuj ja i moja rodzina jesteśmy z tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...