Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Bujak "jedynką" u Biedronia w woj. lubelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Zbysiu. Nie wiedzialem, ze jestes "cioteczny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, i wszystko wychodzi na jaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem w czasach PRL pracował pan Bujak w Ursusie, ale tym pod Warszawą. Nic nie mam do tego sympatycznego Pana, ale on nie ma nic wspólnego z naszym regionem. Rozważałem głosowanie na Wiosnę Biedronia, ale z całą pewnością nie zrobię tego gdy będzie wystawiał tutaj spadochroniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę rodowity Lublinianin. I jeszcze na dodatek pewnie rowerzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrodziej okraglostolowy jak wiekszosc z nich zgotowali sobie los i za nalezne emerytury nie potrafia przezyc i szykuja sie do skoku do eurokolchozu majac gdzies reszte ktorym brakuje na przezycie od emerytury do emerytury.Jedynka pomoze zeby spasc dalej w niebyt razem z reszta 'wiosenki' a nicosc w polityce znaczy mniej niz zero.Czasami marzena wychodza czubkiem glowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabarety panie kabarety tej WIOSNY ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Czemu chcesz strajkować? - Bo jako nauczycielka zarabiam marne grosze za PIS! - Przecież za PO miałaś na pięć lat zamrożoną pensję i ani grosza podwyżki. Za PIS już 3 podwyżki i 4ta w drodze? - I co z tego? - A czego uczysz? - Matematyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten pan ma żonę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadochroniarz. A co on ma wspólnego z woj. lubelskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać nikogo w województwie nie znaleźli kto by chciał firmowac swoją osobą partię Pana Biedronia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie zdobędzie mandatu. Wszystkie mandaty z woj. lubelskiego zgarnie PiS ewentualnie jeden dostanie KE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babyczka pochodzić spod Bychawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto poza tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z fajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławki brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa nowa apolityczna inicjatywa. Stare lisy i starzy wyjadacze sceny politycznej jak się patrzy. Była Unia Pracy, później Unia Wolności. Co nieco jeszcze człowiek pamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ta banda wejdzie do Sejmu to wolę nie myśleć co się będzie działo w Hotelu Sejmowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie robię zakupów w Biedrońce. Jestem hetero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja. Stary dziad ma być nowością? Ciekawe w jakim języku on jakieś me i be potrafi. Ja akurat chciałem głosować na Wiosnę, ale z takim kandydatem nie mam zamiaru. Oferta dla młodych - wybierzcie pradziadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od stu lat w fotelu chrapie, wie gdzie Lublin jest na mapie, znakomicie kasę bierze, po rosyjsku mówi szczerze, elegancki jest i miły, będą w Unii go lubiły. Taki kandydat to żart nawet jak na wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...