Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Bujak "jedynką" u Biedronia w woj. lubelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Bujak opozycjonistą już był, a na starość został pedałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy z pewnością będą " dbać" o interes regionu i kraju. Przykładów jest sporo. Plucie na Polskę w PE, POpieranie działań Niemców i Macrona. Włączmy myslenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu filmu o Jacksonie środowiska LGBT i bujak nie mają w mojej rodzinie szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samozaoranie level master. Ciekawe jak to jest, że nowość w Lublinie oznacza dziadka, który nigdy nawet w mieście nie był. Jak coś mówił o Lublinie w tv, to się jąkał o Unii Lubelskiej. No, mistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiosna rozkwitła zużytym towarem. myślałem o głosowaniu na nich, ale ten bujak to jakiś żart. została lewica razem albo koalicja innych opcji nie ma. ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop dla spadochroniarzy o interesy Polski to może dba PIS???????????????????????????????a   z opozycji widzę Hetmana .Muchę lub Piotrowskiego ,który lubi ciepłe posdy a co zrobił dla regionu niech powie a jak się  wstydzi niech napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłuchałam rozmowy z panem Bujakiem w radiu Zet. Trochę jakbym słuchała pani Godek w RMF - ten sam poziom wiedzy i takie samo przekonanie o swojej wielkości. Hitem było stwierdzenie, że jak ktoś zna język Szekspira to niech pisze wiersze. Kandydat zapowiada, że będzie jeździł po kraju (nie po Lubelszczyźnie) i uczył młodych, a nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujak byłeś kiedyś bohaterem ,teraz na wiosne postanowiłeś zostać zerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rządzonej przez sitwę, która niewiele ma wspólnego z barwami politycznymi. Michałkiewicze, Pruszony nie chcemy was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy się ukrywał po 1981r  pisano rożne legendy.Jedna z nich "facet był ukrywany pod habitem siostry zakonnicy,alee....gdy chwycił za kostkę co siostro nic,no to za kolano jak tam siostro nic,a co bedzie gdy chwycę wyżej nic, ja taka sama siostra jak ty..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Bujak, a co ma pan wspólnego z Lubelszczyzną? Dlaczego nie startuje ze swojego regionu? Nam tutaj spadochroniarzy nie potrzeba.... Kiedy w końcu zwykłego wyborcę przestanie4 się traktować jak debila? kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak całkiem bez złośliwości wobec Bujaka, który jest jak Rostowski startujący z "Bydgoszczu". Ale czy jest jakikolwiek spadochroniarz w historii wyborów w Lublinie, który tu wygrał?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...