Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbiórka zużytych opon

Utworzony przez spóźniony, 16 maja 2009 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Koniecznie trzeba zebrać wszystkie, żeby ktoś przypadkiem Tusku nie nadymił (albo Palikotu). Ale chyba Dziennik tą akcję sabotuje, bo zawiadamia 2 godziny przed końcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota. Zamiast napisać wcześniej, żeby ludzie wiedzieli to Ci na dwie godziny przed zamknięciem smarują artykuł. Jak ma być czysto w mieście skoro takie akcje są zupełnie nie nagłaśniane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KL opublikował 14.05.2009 ! - czytać i konkurencyjną gazete ! Najdokładniej jest opisane na UM.Lublin, który to organizował. Za 2 opony 1 talon wartości 4,-zł można wymienić na krzak DO 17 czerwca 2009. .....16.05.2008 też zbierały opony !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Lublin zadupie,żadna manifa związkowców się nie odbędzie.Opony zebrane nie będzie co palić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się takie miejsce zbiórki w kilka dni pod rząd, jak nie mogę dzisiaj albo dowiedziałem się dzisiaj, to miałbym szansę przywiezienia następnego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odświeżam temat, Czy w tym roku tez będzie podobna akcja? W poprzednim roku nie zdążyłem a mam pokaźny zbiór zimówek Chętnie oddam nawet bez tych kwiatków, za darmo byle bez kosztowo dla mnie i bez uszczerbku dla środowiska. Ktoś coś wie an temat tegorocznej akcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...