Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie autobusu z samochodem na ważnym skrzyżowaniu. Sześć osób rannych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2018 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Strach normalnie jeździć linią 32 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich poszkodowanych pasażerów należne jest odszkodowanie z oc sprawcy , dla poszkodowanego kierowcy należy się odszkodowanie, dopłata do zaniżonej wyceny wraku oraz bezpłatnie auto zastępcze w tej samej klasie , co uszkodzone na pełny okres rozliczenia szkody bez kaucji i udziału własnego tzn,że gdy auto wynajęte zostanie uszkodzone to wynajmujący nie poniesie kosztów naprawy a TU sobie żądają nawet 1500pln za pokrycie kosztów zarysowania ich pojazdu!!dlaczego warto skorzystać z usług kancelarii prawnej specjalizującej się w odszkodowaniach? Ponieważ samemu uzsyka się malutką część tego ,co my uzyskamy dla naszego klienta- więcej info o ODSZKODOWANIA 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach to jeździć po ulicach Lublina. panie Naczelniku drogówki może tak wysłać ludzi na ulice i utemperować co niektórych piratów. Stanie się bezpieczniej a pan będzie miał 300% normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym skrzyżowaniu to norma, że jeżdżą na czerwonym. Często, gdy stoję na czerwonym na Zana i skręcam w stronę Politechniki, to gdy ruszam na zielonym znajdzie się jakiś cwaniak, który na "wczesnym" czerwonym jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
513 996 5XX .... przesadzacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są lepsze kancelarie niż ta co się tutaj reklamuje i obiecuje . Warto rozejrzeć się na spokojnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs1804qq@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 32 jest ostatnio jakaś ''pechowa''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten system kierowania ruchem to bubel totalny. Dziś ok. 9:00 ruszyłem spokojnie spod Orfeusza w kierunku Koncertowej i Lidla i czekałem kilka minut i auta obok mnie na czerwonym, a z drugiego kierunku nic nie jechało. I to ma być płynna zmiana świateł?? A Miesiąc temu było ok.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieny śledzą strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt aobrturs1804qq@ropk.pl > Albo NIE !!!!!! NIE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zauważyłam inną "prawidłowość" - kierowcy lubelskich autobusów wożą pasażerów jak worki na kartofle - to znaczy ostro hamują, ostro ruszają - naprawdę można to robić na spokojnie, a nie wyrywać z miejsca jak jakiś szatan. Często nie można utrzymać równowagi, a osoby starsze i niedołężne aż drżą ze strachu, gdy nie zdążą usiąść lub miejsca są zajęte. Jeżeli czyta to ktoś z ZTM czy MPK to bardzo proszę zwrócić kierowcom uwagę na ostre hamowanie i równie ostry start z przystanku - dwukrotnie prawie zwymiotowałam w 32 i prawie mi rękę urwało jak próbowałam utrzymać równowagę (w drugiej dłoni miałam torbę z zakupami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten system kierowania ruchem to bubel totalny. Dziś ok. 9:00 ruszyłem spokojnie spod Orfeusza w kierunku Koncertowej i Lidla i czekałem kilka minut i auta obok mnie na czerwonym, a z drugiego kierunku nic nie jechało. I to ma być płynna zmiana świateł?? A Miesiąc temu było ok.!!
 Masz rację że bubel. Bubel jest z ciebie. Zanim zaczniesz cokolwiek i kogokowiek komentować to zorientuj się w temacie. Pozwolę sobie zauważyć system kierowania ruchem nie obejmuje póki co ani okolicy orfeusza ani skrzyżowania o którym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...