Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdewastowane samochody na Czechowie. Czytelniczka prosi o pomoc w znalezieniu sprawców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2019 r. o 21:20 Powrót do artykułu
nowobogackie wykształciuchy prowokują denerwując ludzi co to im Tusek nie dal za darmo i teraz szukają winnych swojej pażerności i braku solidarności narodowo-społecznej! A nich wam zamienia to w ruinę i popróbujecie życia jakie nam zejście zafundowali nam wszystkim porządnym ludziom co pragnę ojczyzny wzwodzie z Panem bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowobogackie wykształciuchy prowokują denerwując ludzi co to im Tusek nie dal za darmo i teraz szukają winnych swojej  pażerności i braku solidarności narodowo-społecznej! A nich wam zamienia to w ruinę i popróbujecie życia jakie nam zejście zafundowali nam wszystkim porządnym ludziom co pragnę ojczyzny wzwodzie z Panem bogiem.
 A tak po za tym wszyscy zdrowi w domu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A że się tak przy okazji spytam, zaparkowane na chodniku pod klatką czy na parkingu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście zdrowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O odezwał się pisowski przygłupi pasożyt + . Ta wasza patologia dopiero nam funduje, już widaćpo cenach w sklepach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w zwodzie z Panem bogiem". Boże wybacz mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolll musiał się wyładować, że mu szefa zamknęli i z wypłaty na święta nici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O odezwał się pisowski przygłupi pasożyt + . Ta wasza patologia dopiero nam funduje, już widaćpo cenach w sklepach
 500+ by nie było potrzebne ludziom, gdyby miasta nie rabowały ludzi w podatkach, żeby finansowac nimi swoich kolegów w szemranych firmach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowobogackie wykształciuchy prowokują denerwując ludzi co to im Tusek nie dal za darmo i teraz szukają winnych swojej  pażerności i braku solidarności narodowo-społecznej! A nich wam zamienia to w ruinę i popróbujecie życia jakie nam zejście zafundowali nam wszystkim porządnym ludziom co pragnę ojczyzny wzwodzie z Panem bogiem.
 ciebie zrobili ze zlewek po sodomickiej imprezie w miejskim szalecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe programy kaczyńskiego na wybory prezydenckie: PASOŻYT PLUS i PATOLOGIA PLUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaparkowane na chodniku, pod samą klatką, ciasno jak wszędzie niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicie a mnie zdychło krowa a miołem jum sprzydoć i kupic se passata i przyjechoc do lublina na studia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkują nieprawidłowo i ludzi to denerwuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czechowie patologia mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcinanie łap to dobra kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicie a mnie zdychło krowa a miołem jum sprzydoć i kupic se passata i przyjechoc do lublina na studia .
 Mam nadzieje, że w TDI, albo jak benzyna to chociaż na LPG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dewastacja bez sensu. Ale czasami sam mam ochotę urwać lusterko takiemu co wjechał i zastawił cały chodnik a ja z żoną i wózkiem z dzieckiem muszę wtedy omijać takiego i iść ulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowobogackie wykształciuchy prowokują denerwując ludzi co to im Tusek nie dal za darmo i teraz szukają winnych swojej  pażerności i braku solidarności narodowo-społecznej! A nich wam zamienia to w ruinę i popróbujecie życia jakie nam zejście zafundowali nam wszystkim porządnym ludziom co pragnę ojczyzny wzwodzie z Panem bogiem.
 A jak ta ojczyzna w wzwodzie ma wyglądać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdżasz do domu o 2:00 Nie ma miejsca do zaparkowania. Stawiasz auto na szerokim chodniku i idziesz do domu przespać się licząc na to, że rano zwolnią się miejsca na parkingu. Nie usprawiedliwia to nikogo przed uszkodzeniem lub zniszczeniem czyjegoś mienia. Jak będziesz się głośno zachowywał w bloku, to sąsiedzi mają Cię spalić? Przecież to absurd. Jak komuś nie podoba się sposób parkowania - zawsze można wezwać Policję lub Straż Miejską. Ale nie! Jak ostatni gnojek, po cichutku, tchórzliwie trzeba komuś porysować samochód, urwać lusterko, wybić szybę... Tak szczerze - po katolicku! Zawsze zastanawiam się, jak bardzo ktoś musi czuć się nikim, że nawet nie spróbuje przyjść i powiedzieć "Przeszkadza mi, że [i tu wpisz swoje uwagi]". Strzeżony parking nie jest z gumy.  Swoją drogą mnie irytują stojące miesiącami auta pod blokiem. Nieruszane tak od listopada do kwietnia. I co? Mam być bydlakiem dla innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdżasz do domu o 2:00 Nie ma miejsca do zaparkowania. Stawiasz auto na szerokim chodniku i idziesz do domu przespać się licząc na to, że rano zwolnią się miejsca na parkingu. Nie usprawiedliwia to nikogo przed parkowaniem na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...