Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tą "socjalistyczną" propozycją Żuk szedł do wyborów. Skoro je wygrał, to chyba znaczy, że mieszkańcy tego właśnie oczekiwali. Za socjalem i rozdawnictwem z definicji nie przepadam, ale w tym przypadku akurat nie mam nic przeciwko. Niech sobie babcie i garstka dzieci jeżdżą za darmo. Emerytury w naszym kraju i tak są już na wystarczająco głodowym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAŁEM PRZYPOMNIEĆ ŻE DOPIERO CO WPROWADZILIŚCIE PODWYŻKI POD PŁASZCZYKIEM JAKIŚ BILECIKÓW CZASOWYCH NIE ZA CZĘSTO TE PODWYŻKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAŁEM PRZYPOMNIEĆ ŻE DOPIERO CO WPROWADZILIŚCIE PODWYŻKI POD PŁASZCZYKIEM JAKIŚ BILECIKÓW CZASOWYCH NIE ZA CZĘSTO TE PODWYŻKI
''Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny - mówił prezydenta Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Nowego Miasta Lubawskiego.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAŁEM PRZYPOMNIEĆ ŻE DOPIERO CO WPROWADZILIŚCIE PODWYŻKI POD PŁASZCZYKIEM JAKIŚ BILECIKÓW CZASOWYCH NIE ZA CZĘSTO TE PODWYŻKI
''Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny - mówił prezydenta Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Nowego Miasta Lubawskiego.''
 Ratuszowy parówko-troll "Paliwas" na posterunku. Jedyne słuszne podwyżki cen to te wprowadzane przez Łysola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Oczekiwania ludzi zostały zbyt mocno rozbudzone, a najlepszym lekiem na zmniejszenie tych oczekiwań zawsze była... wojna.'' Pinokio u Sowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba kupić jeszcze więcej trolejbusów, autobusów elektrycznych albo wodorowych, które są kilka razy droższe jeżeli chodzi o cenę i potem koszty eksploatacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zmieniać rozkłady jazdy na nowe co 3 dni, wyjdzie tanio. Druga opcja jak z Mega lotniskiem, wstrzymać prawie wszystkie kursy, będzie mniej kosztować i mniejsza strata, a co się zaoszczędzi dobuduje się piętro do Mega Dworca i powoła dwie nowe spółki do zarządzania mega kasownikami. Jak nie macie chętnych do Rady Nadzorczej to ten Spec od Wengla podeśle, stadko. Drogi Panie Ż.. dużo zdrowia i długich żondów waszej OPcji, w innej Galaktyce życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INNA SPRAWA TO TE WASZE BILETY 15 MINUTOWE CZYLI BILET ZA 3 ZŁ NA 3-4 PRZYSTANKI PO JAKĄ CHOLERĘ TO WPROWADZAĆ W OGÓLE CHYBA ŻEBY WYDOIĆ Z KASY LUDZI MAJĄCYCH DO PRZEJECHANIA 2 PRZYSTANKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...