Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co tak Kurierowi Niemieckiemu z tego powodu żal du... ściska??
To wejsc na goscia niedzielnego, a kysz stad juz. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładam związek wyznaniowy "Matka Ziemia" i będę "obracał" ziemią rolniczą w celach zarobkowych. Oczekuję na wspólników do takiego "związku wyznaniowego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak księża robili majątki handlując samochodami ściąganymi z zachodu. To mieli raj oni i ich znajomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurgiel ,jak zwykle błysnął eneteligencją inaczej ,i tak czarny przydupas umożliwoł swoim ziemskim panom spod znaku watykanu zakup ziemi,tylko jełop też umożliwił ten zakup wyznawcom allacha ,co mu do tego pustego łba oczywiście nie wpadła taka możliwość wcześnej,powinien swoje cielsko przeznaczyć po wykopyrtnięciu nauce do opracowania studiuma nad głupotą jako wzorzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna zaraza się cieszy bo będzie miało "dojną ojczyznę" jak śpiewa prezydent Duda, zaprzańcy pisowcy oddają majątki i ziemie państwu kościelnemu, a połowa narodu jeszcze temu przyklaskuje. I kto tu jest Targowicą?
to przecież te czarne sku.wiele popierali Targowice i caryce katarzyne,liczą ,że ten ciemny naród już nic nie pamięta z historii,ale jeszcze resztki zostały i mendy niech nie szczekają ,bo ich hipokryzja jest do samego piekła,belzebuby głupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiść do Kościoła tak mnie wychowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam kasę i ziemi nie mogę kupić ? To nic zakładam firmę w Panamie, a tu w Polsce będę prowadzić działalność. I niech minie wszyscy w d... pocałują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiść do Kościoła tak mnie wychowali
Mowa nienawisci toz to wynalazek pisiorow. Jak cie kosciol dyma z kazdej strony to twoja sprawa ale nie wciagaj w to innych slugusie prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeszcze nie widziałem żeby ksiądz orał ziemię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Religia jest dla ludzi bez rozumu. Józef Piłsudski   Opis: na podstawie zapiski w dzienniku jego brata Bronisława. Źródło: Wacław Jędrzewicz, Kronika Józefa Piłsudskiego, s. 26.  
https://pl.wikiquote.org/wiki/J%C3%B3zef_Pi%C5%82sudski  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 50-tych ubiegłego wieku księża na wsi po kolędzie otrzymywali zboże lub siano niejednokrotnie było tak ,ze gdy ktoś przybyl zalatwić sprawę to ksiądz mówił,'' proszę poczekac bo właśnie doiłem krowy i muszę umyć rece'',ludzie nie mieli pieniedzy i za kolęde płacili produktami rolniczymi. Historia lubi sie powtarzać.Mając grunty trzeba będzie uprawiać bo każdy kłos na wagę złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS wybrało rolników i klechów, PO-PSL wolało nadzianego helmuta. Kto ma rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładnie piszesz, ale pospólstwo i tak będzie na komuchów wołać złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba teraz księża będą zaganiać owieczki do pracy na swoją rolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba klechom zapłacić za wygrane wybory - za agitację z ambony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wpisach na powyższym forum widać, że nienawiść PSLowców fo Kościoła przekracza wszelkie dopuszczalne prawem granice. Nie bójcie się wieś wam całkowicie podziękuje i to już w następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna zaraza się cieszy bo będzie miało "dojną ojczyznę" jak śpiewa prezydent Duda, zaprzańcy pisowcy oddają majątki i ziemie państwu kościelnemu, a połowa narodu jeszcze temu przyklaskuje. I kto tu jest Targowicą?
coraz bardziej drugia litera" d "w dudzie zamienia sie w "p" no jak można tak otwarcie być takim plebańskim wypierdkiem? cały ten pisowski motłoch najchętniej by wlazł w czarną plebanską d.. i tam nieprzerwanie  z wielka radością przebywał tfuj zboki czesci rowerowe kimać, nawet do pilnowania kupy gnoju sie nie nadają ,co mówić o rzadzeniu krajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz bardziej drugia litera" d "w dudzie zamienia sie w "p" no jak można tak otwarcie być takim plebańskim wypierdkiem? cały ten pisowski motłoch najchętniej by wlazł w czarną plebanską d.. i tam nieprzerwanie  z wielka radością przebywał tfuj zboki czesci rowerowe kimać, nawet do pilnowania kupy gnoju sie nie nadają ,co mówić o rzadzeniu krajem
Milcz pslowski bydlaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...