Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZIMA napisał:
Pytanie do UM czy ktoś z szanownych urzedników korzystał dzisiaj rano z chodników, parkował w mieście w tzw Strefie płatnego parkowania czy wszyscy zajechali na odśnieżone urzednicze parkingi... ŻENADA, to co sie dziej to kpina... Płacę za miejsce parkingowe na którym jest 40 cm śniegu a dojazd do niego to półmetrowa zaspa. Skoro bierzecie pieniądze to odśniezajcie, nie to sam odśnieże a rachunek wyśle na UM Lublin... Chodniki to od 4 dni są niedośniezone i nie mówie o osiedlowych ale centrum szopena narutowicza itp.
ale przeciez na ulicy Chopina czy Narutowicza chodniki przylegają do posesji, więc właściciel posesji musi je posprzątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miły napisał:
Dziewczyny z ZDM do szufli i drogi odśnieżone.
Czemu akurat dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romaromeczka napisał:
a ja wstałem o 4.30, o 5 poszedłem poodśnieżać i na 7 pojechałem do pracy trzeba było zrobić tak samo - wtedy byłoby o 6 odśniezone Ja wstałam o 5 i odśnieżyłam gdyby co drugi na chodniku tak zrobił to byłoby odśnieżone,że hoho! a tak to żałujcie...o 5 świat był piękny!!!
hehehe, brawo za poczucie humoru!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...