Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Franciszek H. Piątkowski

Utworzony przez Guest, 9 marca 2016 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Niestety koniec. Wiele dobrego pozostawił. Nie znałem go osobiście. Znał mnie na pewno. Czy dobrze? Eee, raczej zaufał innym, niepotrzebnie. Nie wierzył we mnie. Zaraz. W okresie dekady spędziłem tysiące godzin (jeśli nie więcej) z Zygmuntem Mikulskim. Pan redaktor był raczej małomówny. Kilka razy zaprosił mnie do siebie do domu. Nie na herbatkę, ale tak po prostu, na chwilę. Nalegał. Zapytałem dlaczego? Chciałem panu pokazać jak mieszkam (3-cie, czy 4-te piętro na ul. Grażyny), no i wartsztat swój. Nie pamiętam, czy było to przed rokiem 1993, czy po. W roku 1993 zdobyłem Mistrzostwo Oś. Im. A. Mickiewicza (9 pkt z 10). Pan Zygmunt nie zaprosiłby do siebie nikogo innego. Czasami się zastanawiam dlaczego mnie w ten sposób wyróżnił? Oczywiście bardzo lubił mnie słuchać. Raz osobiście poszedł ze mną do prof. dr. hab. Kazimierza Goebla, który wówczas był Rektorem UMCS. Wtedy nie było tylu wyników. Chodziło o nieudaną próbę ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudowny człowiek ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda! Cudowny człowiek! Chodziliśmy razem " na wojsko", po studiach jeszcze przez kilka lat widywaliśmy się okazyjnie; potem już nie; ale zawsze dobrze o Tobie mówiłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, o którym warto pamiętać. Byłam u niego na zajęciach. Gdy mówił o dziennikarstwie, to zawsze czuło się taką niesamowitą atmosferę. Było widać, że to kochał. Dziękuję za każde zajęcia, które dały tak wiele. Studenci będą za Panem tęsknić! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD nieutulone w żalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szantaż Ludu - to była gazeta, a jaki nakład, jakie wydanie, tylko co warta była treść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze pozostsniesz w mej pamięci Franku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam z nim zajęcia, świetny człowiek. Klasyczna elegancja i erudycja, jego się po prostu SŁUCHAŁO. Przykra wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały, dobry, inteligentny człowiek. Z darem do snucia fascynujących opowieści i jednoczenia ludzi. Z darem słuchania i rozumienia... wspaniały..... żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem z Nim zajęcia dziennikarskie na politologii - zapamiętałem Go jako wyjątkową osobowość, świetnego pedagoga i cudownego człowieka. Wielka szkoda że odszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był moim Sąsiadem, niezwykle ciepły, przyjaźnie nastawiony do każdego. Elegancki, kulturalny, pełen klasy i baardzo sympatyczny człowiek. Wielka szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek wysokiej kultury i kulturę miłujący. Wielka szkoda [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek!!!! Zrób coś. USA są w KW. Przecież to koniec świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykły, wyjątkowy człowiek i dziennikarz -  ogromny żal, że odszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Człowiek z wielką klasa o niesamowitym intelekcie. Mój najukochanszy sąsiad. Zawsze pomocny, wielki humanista. Spoczywaj w pokoju Franciszku Hipolicie. Będzie nam Ciebie Wielki człowieku brakowało :-( "ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich towarzystwie ..." Fryderyk Nietzsche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...