Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł prof. Wojciech Orłowski z UMCS. Miał 56 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2019 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Zmarł w wieku 56 lat!!!! A te "cymbały" z PO-PSL podniosły ludziom wiek emerytalny do 67 lat! Specjalnie by ludzie umierali na krótko przed emeryturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodo dość.Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Tusk wiedział na kogo postawić w Radzie Legislacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś cymbał, pisowska miernoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla bliskich ....... google : " Jutro umrze 160 tysięcy osób starość i przemijanie nie muszą być straszne dołujące "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny specjalista od prawa konstytucyjnego. Zawsze pełen chęci do pomocy w rozwoju studenta. To wielka strata, spoczywaj w pokoju, Panie Profesorze.  A do wszystkich tych, którzy robią cyrk polityczny w komentarzach - jesteście okropni. Nie okazujecie szacunku ani do zmarłego, ani do jego rodziny (która mimochodem pewnie to wszystko czyta). Skrajnie degustujące. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był wspaniały człowiek.Znakomity prawnik i nauczyciel. Wielka strata. Cześć Jego Pamięci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz Mu  dac Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały wykładowca, podchodzący do studentów „po ludzku”. Zawsze był uśmiechnięty. Zdecydowanie odszedł za szybko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny człowiek ❤️ Niech spoczywa w pokoju. Zawsze uśmiechnięty, pogodny i życzliwy. Jak straciłam mamę i płakałam na wydziale zapytał dlaczego płacze czy może mi jakoś pomoc. Empatia w czystej klasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę bardzo dobry człowiek! Byłam jego studentką, zawsze z nieodłącznym uśmiechem, zaangażowany, służący radą, mądry, bardzo ciepły. R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałliśmy  razem na roku na Wydziale Prawa ,mieliśmy też potem kontakty zawodowe, mam same dobe wspomnienia z Nim związane    Był mądry - ale nie przemądrzały. Był  prymusem ale nie kujonem. Był często uśmiechniety  ale nigdy  głupowato .Bywał krytuczny  ale nie złośliwy .Był rozmowny ale nie gadatliwy .Był  serdeczny  ale nie pzrylepny . .Był napradę fajnym człowiekiem i sympatycznym Kolegą ..                Był  i  taki JEST w  mojej pamięci  a napewno także  wielu innych , którzy  Go znali . I ten niekońcżacy  się pochód  setek smutnych   ludzi ,którzy przyszli GO wczoraj ostatni raz  pożegnać w strugach deszczu z zapłakanego Nieba przy  przejmujących dzwiiekach  trąbki ...    Wojtku ,to okropne co Ci sie stało !!:((Nie mogę w to uwierzyć . Spoczywaj w pokoju .Będe Cię czasami  odwidzać,żeby  z Toba pogadać. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...