Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł znany lubelski fotograf Mirosław Trembecki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2019 r. o 14:10 Powrót do artykułu
JAN TREMBECKI , JEGO SYN MIROSŁAW TO HISTORIA LUBELSKIEGO DZIENNIKARSTWA - SZKODA, ŻE TACY LUDZIE ODCHODZĄ - PRAWDĄ JEST TO, ŻE NIE APARAT ROBI ZDJĘCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć jego pamięci,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktica panie redaktorze a nie Praktika. Nie było w redakcji kogo spytać bo nie ma już fotoreporterów. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część Jego Pamięci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rip. Znałem, doceniałem. Profesjonalista starej dobrej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze gdzieś ten gość się kręcił jak działo się coś na lubelszczyźnie ciekawego,pamiętam jego zaczes na jego łysinie, niech mu dobry Bóg da dużo możliwości żeby mógł zobaczyć to czego jeszcze za życia nie widział, wieczny odpoczynek dać mu racz Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj również zmarł byly wybitny lubelski kolarz Krzysztof Stec.Nie ma żadnej informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry fachowiec, pilnujący obowiązków i życzliwy dla innych. Niech Bóg wynagrodzi za dobro szerzone. R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbędzie się 13 listopada o godzinie 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...