Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2019 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Sami z branży :D nawet jak ma być na chwile to zootechnik pasuje do dróg jak murarz do posady w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a strażak PAWLAK, słynny negocjator gazowy i mogł zasiadac w radzie lotniska Lublin ? Jakie efekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY LUBLINIANIE MUSZĄ OGLĄDAĆ NATRĘTNE BANERY ARBUZOWEGO KANDYDATa DO ŁATWYCH 100 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE Z OJROPARLAMENTU ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Państwowych Szkołach Budownictwa to chyba skończył tylko technikum. No, ale że jest po "budownictwie" to się chwali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dziadek w wieku przedemerytalnym. Dziadki na emeryturę, a dac szansę się wykazać młodszym 40-50 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że z Lublina, a nie jakiś przyjezdni chan z prowincji. W Lublinie powinna być robota przede wszystkim dla ludzi z Lublina i b. wojewodztwa lubelskiego. I władza PiS wciela tę  zasadę w życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też skończyłem Technikum Budowlane i pracuje jako pomocnik murarz na budowie. O lepszej pracy (w tym biurowej) chociaż mam i licencjata z adninistracji na WSEI mogę zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLIWY. Dalej już wiecie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem fachowiec od wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy droga 832 doczeka się remontu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marcin 35 lat, Nic dziwnego,że nie masz co marzyć o pracy biurowej. Trzeba byłói skończyć lepszą uczelnie. Jak się kupiło papier na WSEI to o czym mowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To technikum budowlane na Racławickiej i dyrektor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za mina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej zastąpił Andrzeja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby do października....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://youtu.be/Nw-JIaRw5Wg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma pojęcie,ale za GWOZDY zrobiono dużo na drogach wojewódzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chodlu jest wójt co skończył technikum i udaje, że jest magistrem inżynierem. Wszystko można jak się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...