Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a to po co tyle kościołów pobudowali, faktycznie beda stać puste. Do tego przez rok przygotowywanie i ćwiczenie dzieci jak piesków do komunii bo boss tj. biskup przyjeżdża albo bierzmowanie to samo, zamiast tłumaczyć jak żyć zgodnie z wiarą, itp. robiona szopka zamiast normalnej modlitwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko i córko to czarniawy ksiądz będzie u mnie odprawiać mszę przecież jestem przeciwko murzynów w Polsce toż chyba przestanę chodzić do kościoła Prezesie cóż mam począć w zaistniałej sytuacji cóż począć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciociu Józiu trzeba dziękować Bogu za lewactwo bo gdyby nie oni to na kogo kogo byśmy zwalali a tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don Corleone polskiej odmiany katolicyzmu twierdził że czarne są dlatego bo się nie umyli. : ) : ) : ) Ależ ubaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale Szkoci chodzą w kiltach a nie w sukienkach Ot tak w gwoli ścisłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to seksturystyka sie nazywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie znam tych "duszpasterzy" (nie znam żadnych), ale na wszelki wypadek trzymam moje dzieci z daleka od nich! Młody człowiek w dorosłość powinien wchodzić na własnych warunkach, a nie w zaciszu alkowy plebanii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojcze dyrektorze jak takiego czarniawego ksiendza do domu po kolendzie pszyjonć nie bendzie wstyd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie znam tych "duszpasterzy" (nie znam żadnych), ale na wszelki wypadek trzymam moje dzieci z daleka od nich! Młody człowiek w dorosłość powinien wchodzić na własnych warunkach, a nie w zaciszu alkowy plebanii....
 Tak sobie myśle, że prości ludzie powinni mieć zakaz oglądania niektórych filmów np o grzechach księży. Bo jak nakręcą film o alkoholiźmie wsród paru lekarzy to taka osoba nigdy do ŻADNEGO lekarza nie pójdzie, jak ktoś kiedyś zrobi film o zboczeniach wśród KILKU nauczycieli to taka biedna osoba dziecka do ŻADNEJ szkoły nie puści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do księdza Chwiejczaka to jedno jest pewne, on długo w jednej parafii nie pobędzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możecie coś bliżej powiedzieć o Ks Marcinie Flasińskim ? Przychodzi do mojej parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do księdza Chwiejczaka to jedno jest pewne, on długo w jednej parafii nie pobędzie....
 A dlaczego? Co jest nie ok? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rejowca przychodzi ks. Jarosław Chwiejczak. Czy możecie cos o nim bliżej powiedzieć? Czy to dobry kapłan?
 Coś mi się wydaje, że ciekawa persona do nas przyjdzie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo może się okazać, że ci "duchowni z dalekiej Afryki" lepiej ewangelizują niz nasi. Może nawet będą przyjeżdżać na misje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik nie ma na podwyżki i robotniki odchodzą - ale nie ma strachu, Pan Bóg nas nie zostawi- dogadamy się ze stwórcą bez pośredników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, miałem z nim do czynienia kilka lat temu, więc może coś się zmieniło, ale... Jest to człowiek "starej daty", dość porywczego i zmiennego (jak tu już było wspomniane) charakteru. Do tej pory pamiętam lekcje religii, na których nie potrafił zapanować ani nad klasą, ani nad własnymi emocjami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z możecie powiedzieć na temat Księdza Mirosława Rybki który przychodzi w Puchaczowa ?
No cóż, rybka lubi pływać i to wszystko w tym temacie
  jest też hetero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest też hetero hmmm... To chyba dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katechetka z córeczką czeka na tatusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...