Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
katechetka z córeczką czeka na tatusia Oj chyba jesteś byłą zakochaną parafialnką która gada głupoty he he dziecko dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby na jakiej podstawie tak sądzisz?! To porządny ksiądz z powołania, wielu osobom pomógł w tym mi, mam do niego ogromny szacunek i nie tylko ja. Nie wiem na jakiej podstawie tak go oceniasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rejowca przychodzi Ks Michał Szadziuk czy możecie coś o nim bliżej powiedzieć ?
Moge Ci powiedzieć że ten zacny duchowny to sknera, lubi zjeść i ma wyświechtaną sutanne.
 Niby na jakiej podstawie tak sądzisz? !?! To prawdziwy ksiądz w powołania i wielu osobom pomógł,jest szanowany i lubiany przez parafian. Zawsze wyciąga pomocną dłoń dla człowieka w potrzebie, mi wiele razy pomógł. Nie rozumiem dlaczego tak negatywnie go oceniasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rejowca przychodzi Ks Michał Szadziuk czy możecie coś o nim bliżej powiedzieć ?
 To bardzo ciepły i wrażliwy człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z możecie powiedzieć na temat Księdza Mirosława Rybki który przychodzi w Puchaczowa ?
No cóż, rybka lubi pływać i to wszystko w tym temacie
jest też hetero
  Fajny chłop. Był moim sąsiadem. Nie fanatyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie wiem czemu mają służyć takie wywiady.  Przyjdze na parafie poznacie sami sie przekonacie,  ze to porządny człowiek.  A dla ciekawskich polecam wpisac w google "fajny Ksiądz Mirosław Rybka" tam macie wyczerpujacą odpowiedź. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg nie mógł się pogodzić że duchowni i to nie tylko katoliccy zaczęli tworzyć jego Majestat na swoje podobieństwo. Pycha i chowanie się przed wiernymi za drzwiami parafii duchownym nie służy. Pamiętam jak prawie przed pół wieku, ksiądz z parafii pojawiał się bez specjalnego powodu w naszych domach , a teraz najbliższy mój kontakt z duchownym to kiedy ten zbiera ofiarę.... bo już spowiedź to rozmowa przez płot. Kiedy księdzu zadać pytanie w chwili słabości, zwątpienia skoro kancelaria jest czynna raz w tygodniu i to przez godzinę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ks. Jarosław Ch. faktycznie nie najmłodszy a ciągle wikariusz. A dlaczego nie dostał probostwa na jakiejś parafii?"  KK nie daje wyższych stanowisk tym, którzy kiedyś sprawiali problemy (bo będą nadal sprawiać problemy). Takie osoby są przenoszone co 2 lata do nowej parafii. Tu mamy chyba taką sytuację. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu mają służyć takie wywiady.  Przyjdze na parafie poznacie sami sie przekonacie,  ze to porządny człowiek.  A dla ciekawskich polecam wpisac w google "fajny Ksiądz Mirosław Rybka" tam macie wyczerpujacą odpowiedź.
 i tak przypadkiem córeczkę z katechetką zostawił w zakrzówku,przeniesiony do kiełczewic dalej ją wycierał a proboszczowie dzielnie kryli kochanków,fajny ksiądz i tatuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu mają służyć takie wywiady.  Przyjdze na parafie poznacie sami sie przekonacie,  ze to porządny człowiek.  A dla ciekawskich polecam wpisac w google "fajny Ksiądz Mirosław Rybka" tam macie wyczerpujacą odpowiedź.
i tak przypadkiem córeczkę z katechetką zostawił w zakrzówku,przeniesiony do kiełczewic dalej ją wycierał a proboszczowie dzielnie kryli kochanków,fajny ksiądz i tatuś
 O którym piszesz: x M.R. czy x J.Ch? Wiem, że ten drugi to bardzo "kochliwy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ks. Jarosław Ch. faktycznie nie najmłodszy a ciągle wikariusz. A dlaczego nie dostał probostwa na jakiejś parafii?" KK nie daje wyższych stanowisk tym, którzy kiedyś sprawiali problemy (bo będą nadal sprawiać problemy). Takie osoby są przenoszone co 2 lata do nowej parafii. Tu mamy chyba taką sytuację.
Ks Jarosław Chwiejczak w ciągu 10 lat zaliczył chyba z 8 parafii. "W każdym porcie inna dziewczyna"? Tak mówią na mieście... Z pewnością nie próżnuje, ciekawe czy kuria wie jaki z niego amant
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu mają służyć takie wywiady.  Przyjdze na parafie poznacie sami sie przekonacie,  ze to porządny człowiek.  A dla ciekawskich polecam wpisac w google "fajny Ksiądz Mirosław Rybka" tam macie wyczerpujacą odpowiedź.
i tak przypadkiem córeczkę z katechetką zostawił w zakrzówku,przeniesiony do kiełczewic dalej ją wycierał a proboszczowie dzielnie kryli kochanków,fajny ksiądz i tatuś
 jak proboszcz jest tatusiem od prawie 30 lat to wikary gorszy nie może być,biskupi dostają swoją cołaskę i biznes się kręci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie on pierwszy i nie ostatni. ;) Nawet spowszedniał ten fakt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey parafianie z Rejowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey parafianie z Rejowca! Ks Jarosław Chwiejczak którą parafiankę obecnie obraca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...