Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w policji. Z Kielc do Lublina

Utworzony przez Przyjaciel_lub_NIE, 21 stycznia 2022 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Kolejny - "desant z kieleckiego" ? Czy dobry dla lubelszczyzny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pewną kwestię, czy pan nadkomisarz Olgierd osobiście będzie ścigać fajkarzy spod Novej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy policjanci nie powinni okresowo przechodzić testów sprawnościowych? Ten pan raczej nie wygląda na takiego co zdałby jakikolwiek test.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy policjanci nie powinni okresowo przechodzić testów sprawnościowych? Ten pan raczej nie wygląda na takiego co zdałby jakimkolwiek test.
 Nie wiem czy nadal tak jest ale jeszcze kilka lat temu zadałem trego typu pytanie znajomemu funkcjonariuszowi policji (140 kg masy ciała przy 177 cm wzrostu). Stwierdził wówczas, że testy i to regularne, owzem są. Przeprowadza je nauczyciel WFu z pobliskiej szkoły. Prywatnie kolega. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo zasłużyłeś na to jak nikt inny, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...