Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Ratuszu. Powstały dwa nowe biura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Do takich "wielkich tematów" nie trzeba ani biura ani wydziału wystarczy referat bez dyr. Ta zmiana to klasyczny rozrost biurokracji. A ten Pan już dyr. dumniej niż Soros wypinał pierś po medal od Bula. Wszak jedynie słuszne NGO-sy - są słuszne, a jalże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ???????????????? KASA, ....................................... KOLESIOSTWO .......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstają biura do odrzucania wszystkich propozycji społecznych i mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej wydadzą na swoje utrzymanie niż na projekty. Brawo, kolejna dobra zmiana tyle, że po drugiej stronie barykady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstały dwie nowe komórki, od lewej i prawej dziurki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycierają sobie gębę partycypacją społeczną, a wszelkie głosy w konsultacjach społecznych (jak ostatnio w sprawie przebudowy Racławickich, Sowińskiego i Lipowej toczone w dniach 9-29 grudnia 2016) zostały wyrzucone do kosza - nigdy nie opublikowano ani ich ani raportu z konsultacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie bawi urzednicza hołota za publiczne pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na odchodne Łysoń i Jego brać chce coś niecoś wybrać na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję powołanie w trybie natychmiatowym wydziału do spraw kurzu na podwórzu!to nic że teraz nie ma kurzu,ale  będzie,a chodzi  tu o synekury!dokąd ci kolesie będą tworzyć dla siebie i kolesiów ciepłe posadki?! do roboty próżniaki za najniższą krajową! banda nierobów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co dzieje się w Ratuszu w Lublinie , jest  odwrotnym trendem, niż w innych dużych miastach Polski! Urząd Miejski ma za dużo Wydziałów, Działów, Biur,komórek,referatów, samodzielnych stanowisk, Wielki Wydział Prasowy. Tak rozbudowana struktura spowodowała, że urzędnicy zagubili się w kompetencjach. Niektóre zadania podzielone są na dwa Wydziały! Np. Wydział gospodarki Komunalnei i Zarząd Dróg i Mostów. Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Gospodarowania Mieniem, wspomniane  nowe dwa biura, tzw. Budżet Obywatelski powinny być Referatami Zarządu Dróg i Mostów!!! Pan Żuk za swojej kadencji zwiększył ilość zatrudnionych w Ratuszu o 30%! Następca Żuka, jakiejkolwiek będzie opcji  i bedzie chciał dobrze zarządzać  miastem, bedzie musiał zmienić strukturę urzędu i zwolnić ok. 30 % zbędnego balastu urzędniczego! Obecny system jest całkowicie niewydolny! Zbędne Wydziały i ich pracownicy komplikują załatwianie spraw, wydłużąja czas ich załatwiania,w ten sposów wykazują swoją przydatnośc w procecie zarządzania miastem. Niestety, tylko my mieszkańcy musimy za ten bałagan płacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projektami budowy, przebudowy i remontów dróg, oraz opiniowaniem tych projektów zajmuje się Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie. Widocznie w zarządzie będą zwolnienia, tylko po to, żeby stworzyć nowe dobrze płatne posady dla nowych pracowników nowego Biura Partycypacji Społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zarządzie Dróg i Mostów pracują osoby z uprawnieniami budowlanymi, a w Biurze Partycypacji Społecznej nikt nie ma uprawnień, więc w jaki sposób będą sprawdzać projekty i decydować o wyborze rozwiązań projektowych ? To ominięcie przepisów Prawa Budowlanego !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"do roboty próżniaki za najniższą krajową!" Właśnie tyle zarabia szeregowy urzędnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.