Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pewno jest to wina kiboli! A jak nie to pewnie performance Tektury albo HF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mehr sein als scheinen - odnosi się do cnót pruskich (ideałów dla młodzieży) a można tłumaczyć to jako: Więcej być niż wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze stoja za tym pseudokibice Motoru Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy mi powiedział, że to sprawka kiboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tylko Betlejewskiemu można różne rzeczy wypisywać po polskich ścianach a innym nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał A. znalazł się tam nieprzypadkowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Panem Rybą żaden napis się nie ukryje :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawohl!
Grzegorz napisał:
Michał A. znalazł się tam nieprzypadkowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Sein mehr als scheinen' to jedno z protestanckich zawołań, które można przetłumaczyć jako'znaczyć więcej niż się to na pozór wydaje' można powiedzieć 'doskonalenie się i nieobnoszenie się ze swymi umiejętnościami'(lub także stanem posiadania). W skrócie oznacza to powściągliwość. Powiedzenie to było powszechnie wykorzystywane przez hitlerowskich ideologów. Pozdrowienia G.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że najprościej można to przetłumaczyć jako: "bardziej Być niż pozować (robić wrażenie)" Pomimo, że ten slogan jest pruski, a potem wykorzystywany powszechnie przez SS, to w samej swojej treści niesie wartościowe przesłanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiael A. napisał:
Wydaje mi się, że najprościej można to przetłumaczyć jako: "bardziej Być niż pozować (robić wrażenie)" Pomimo, że ten slogan jest pruski, a potem wykorzystywany powszechnie przez SS, to w samej swojej treści niesie wartościowe przesłanie.
Ot podobnie jak napis z banera na tle którego zrobiła sobie zdjęcie Maya Rostowska- dzisiaj pracownica u Sikorskiego w MSZ,napis(też w j. niemieckim) "Pieprz mnie jak dziwkę". To też można odczytać jako wartościowe przesłanie. Tyle tylko,że dziwce za pieprzenie trzeba płacić- Mayu ile ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Ot podobnie jak napis z banera na tle którego zrobiła sobie zdjęcie Maya Rostowska- dzisiaj pracownica u Sikorskiego w MSZ,napis(też w j. niemieckim) "Pieprz mnie jak dziwkę". To też można odczytać jako wartościowe przesłanie. Tyle tylko,że dziwce za pieprzenie trzeba płacić- Mayu ile ??????
Maya raczej powinna płacić za seks. Ona chyba ma w poprzek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się wyjaśniło kto Pietrasiewiczowi wybił szybę cegłówką ze swastykami. Od razu wiedziałem, że to byli ss-mani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej za tę kamienicę nie będzie trzeba płacić Żydom. Jest dowód, że tu mieszkali hitlerowcy a nie Żydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SŁYSZĘ,ZE IPN BĘDZIE WSZCZYNAĆ ZA PAŃSTWOWE PIENIĄDZE ŚLEDZTWO W SPRAWIE NAPISÓW NA MURZEZ, TO MYŚLE,K....GDZIE JA MIESZKAM, CZY NA PRAWDĘ NIE MA W TYK KRAJU WAŻNIEJSZYCH RZECZY NA KTÓRE NALEŻY WYDAĆ KASĘ Z PODATKÓW???TO JAKIEŚ P....!!NAPISY SĄ, NIECH TYM SIĘ ZAJMIE MUZEUM MIASTA LUBLINA ALBO BRAMA NN,KONIEC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo,że napis z pozytywnym przesłaniem,to te odchody kaczora z ipnu muszą udawać ,że są społeczeństwu niezbędni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...