Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znany lekarz z Lublina skazany za molestowanie lekarek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2018 r. o 15:43 Powrót do artykułu
pycha prowadzi do upadku, a gardzenie dwoma przykazaniami miłości prowadzi do wiecznej zguby. Oby ten pan nawrócił się i czynił tylko dobro w mocy Wszechmogącego Jezusa który potrafi zmienić nawet najgorszego człowieka _________ wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara straszna . uśmiałem się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć świra, zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet znany mecenas nic nie pomógł.Ja bym jeszcze dodał aby to był prawomocny wyrok.Jeśli jest taki homo- niewiadomo to niech zostanie alfonsem , będzie dotykał ile chciał a przy okazji będzie leczył ( głębokie gardło)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktos powie ,że ten wyrok nie został ustawiony ,a ten pokazany mecenas w tym czynnie uczestniczył.Dalej jest kpina z wymiaru sprawiedliwości!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie sprawy załatwia sie po MĘSKU......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się upublicznić facjatę tego "doktora"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wyrok, śmiech na sali;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faceci tych Pań to nie wiedzą jak się takie tematy załatwia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan doktor  pracuje w Luxmedzie  na Koncertowej, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak problem to jest i ta gruba"śfynia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wam było młode lekarki nauczyć się wiarygodnie kłamać jak chciałyście upublicznić sprawę i wykorzystać presję społeczną (jak on mógł!) Kłamać trzeba umieć tak jak leczyć. Nie znamy "zeznań" "młodych lekarek? - co do słowa może nie (a powinno być to upublicznione i może będzie) , ale wiemy co młode lekarki bredziły. Bałam się jechać windą bo jak wysiadła pielęgniarka to natychmiast obmacywał! Dziecko w przedszkolu poradziło by sobie z taką sytuacją, a młoda lekarka nie? Można nie wsiadać do windy, można wysiąść w każdej chwili. Bałam się wrócić z urlopu macierzyńskiego! To samo- w miejscu pełnym ludzi młoda lekarka nie jest w stanie poradzić sobie z zapędami gwałciciela. Mowy nie ma żeby gwałciciel miał okazję być na oddziale sam na sam jeżeli młoda lekarka tego nie chce. Ale "lekarka" latami daje się gwałcić, idzie na spotkanie z gwałcicielem sam na sam choć z łatwościa może tego uniknąc! Komu chcecie lekarki kłamać? Tu nie sąd który ma swoje interesy żeby udawać że wam wierzy. Ganiał mnie dookoła stolika żeby obmacywać! Już widzę jak młoda lekarka ucieka gwałcicielowi dookoła stolika a do otwartych drzwi nie może trafić! Sięgał przez stolik żeby złapać mnie za cy...i ! Już to widzę, jak jakikolwiek gwałciciel rzuca się przez stolik gwałcić! I to wszystko trwa latami! Młode lekarki chcą leczyć ludzi, gdzie błąd kosztuje zdrowie i życie a nie potrafią sobie poradzić w sytuacji na poziomie przedszakolaka? Przez lata gwałtów młodym lekarkom ani razu nie udało się nagrać choć komórka przy sobie. Nawet nie wpadły na ten pomysł? To jak chcecie leczyć ludzi młode lekarki przy takiej bezradności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...