Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żniwa na blokowisku. Najsłynniejszy w Lublinie rolnik już w akcji [zdjęcia]

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 3 sierpnia 2020 r. o 14:14 Powrót do artykułu
A jak przebiegają w tym roku żniwa jelonków w wykonaniu uprawiaczy patodeweloperki? Ponoć plony mniejsze o 70%. Czy starczy z tego na pokrycie działalności farmy d/s wazelinowania dewelorozwoju, nie mówiąc już o kosztach wykonawców, odsetek od kredytów zaciągniętych pod leżące odłogiem banki ziemi i świecących pustką dewelo-hoteli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej dzieci z bloków będą wiedziały skąd bierze się chlebek.Ostatnio często czytałem o mieszczuchach którzy przeprowadzili się na wieś i mają pretensje o zapach albo hałas podczas prac polowych.Tu sytuacja odwrotna miejmy nadzieje że mieszkańcy bloków będą normalni i potraktują sąsiedztwo jako pomoc naukową dla ich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pole podobnie jak ten pan pomiędzy domami, tylko, że ja zabieram zboże w worki typu bigbag bo mniej się kurzy, a niektórym to przeszkadza poza tym wygodniej jest je przechowywać w taki sposób. Zamówiłem jakiś czas temu kilka sztuk z Amid i do dziś mi służą, mają dobrą jakość wykonania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stadionie im. Platformy Developerskiej P0winni zasiać zboże. Byłby w przyszłości większy przychód niż obecnie :) ps darmowa reklama producenta i dystrybutora maszyn agro ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...