Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostań przewodnikiem na Majdanku

Utworzony przez folkatka, 14 stycznia 2013 r. o 18:14 Powrót do artykułu
A mieszkaj sobie na Wieniawie czy w Nowym Jorku - gdzie chcesz ! - to jest nieważne.Mnie to wisi i powiewa, ale Tobie nie jest to obojętne skoro odpowiadasz na moje posty Ty człekopodobna istoto!. Ważne jest to, że wreszcie uświadomiłaś to sobie,z jesteś nikim. Ty zakompleksiona istoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho, trzy posty po kolei, to się rozpisał ten mój wielbiciel!! Muszę Cie tylko poinformować, że obecnie mieszkam w Lublinie. Konkretnie na Wieniawie - zatem od tej pory nazywaj mnie "wieniawskim śmieciem" - to nawet fajnie, kojarzy sie z kompozytorem :D PS ja? Nieszczęsliwa? Mam wszystko - władze (moderatorską), seks i pieniadze, czego mi jeszcze trzeba?
Ty masz seks? Chyba Ci się coś pomajtało w Twojej fanatycznej mózgownicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...