Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobili mu pod domem strefę parkowania. Chciał kupić abonament, ale to nie takie łatwe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 19:51 Powrót do artykułu
Normalny człowiek najpierw wchodzi na stronę i sprawdza co potrzebne ewentualnie dzwoni i pyta a nie leci i potem wielce zdziwiony, że kserokopia czegoś potrzebna. Ludzie, czy wy jesteście normalni? Niektórzy się zachowują jakby się przed chwilą urodzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i zastanawiam się, czy to mieszkańcy tak zgłupieli, czy to tylko urzędnicy je piszą. To urząd jest dla interesanta, a nie odwrotnie. Petent nie musi mieć drukarki, ani internetu, za to powinien w urzędzie dostać od razu pełną informację, a chociażby za odpłatnością powinien mieć zrobione ksero, jeśli musi jakieś dokumenty zostawić. To, że skarg nie było nie oznacza, iż takie godziny są właściwe, a jedynie tyle, że ludzie się dostosowują, bo nie mają wyjścia. Czy to jakieś novum, że ludzie często pracują do godz. 17 i zanim gdziekolwiek dojadą w tym mieście absurdu, to będzie 17.30, 18? Sam urzędas miałby problem załatwić swoją sprawę w jakimś innym wydziale, bo pracuje do 15.30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czytam te komentarze i zastanawiam się, czy to mieszkańcy tak zgłupieli, czy to tylko urzędnicy je piszą...
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg POkrak wszyscy co wymagają ( za swój finans ) to durnie i trzeba Ich holować jak zepsuty wóz na sznurku. W Koziej Wólce mają POkraki farta i to dzięki POmocy Komisji Wyborczej, W kraju wyborcy POgonili sitwę Korniszona i są zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty POkraczna siroto jesteś normalny? To UM ma zrobić xero dokumentów bo za podatek petenta kupił sprzęt do xerowania. Po co normalnemu człekowi w domu xero czy computer. POwiedz siroto ludziom, że jak chcą kupić mleko to niech kupią sobie krowę. Ile jeszcze lat klaka Łysonia będzie kręcić w prostych sprawach. POgonić  w wyborach tego łyska z Ratuysza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg badań naukowych,arogancja urzędników ich bezmyślność, rosną o dwa punkty procentowe szybciej niż rozwój samej biurokracji. Potwierdzeniem tego zjawiska są wypowiedzi tzw. "urzędników" na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To klasyczny żydokomunistyczny schemat - tresować leminga, utrudniać, grodzić, zbierać tony papierów, kopiować, wypełniać setki wniosków, stemplować, podpisywać, znowu stemplować, znowu kopiować. Przyjdz za tydzień, bo dziś nieczynne, o biurwa musi rozpatrzyć wniosek i ostemplować. A po co tym żydourządom w ogóle ksero dokumentów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlodzieje. Mieszkam wbelgi i za strefy pod domem placa osoby ktore przyjerzdzaja z innych osiedli. Za karte nic nie place dostaje ja za DARMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mówią przepisy na temat kserowania dowodu osobistego w tym konkretnym celu? Czy ktoś to sprawdzał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne ułątwienia, tak samo jak bicie rekordów w manadatach na narutowicza, policaje chyba sie prześciguja kto ilewlepi mandatów i w jakim czasie zenada jednego trzymaja 5 przejeżdza rozsyjska ruletak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile godzin ten biedak pracuje? Skoro do 17, to pewnie zaczyna pracę o 9. A nie można rano, przed pracą? Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja np. również jestem nieogarnięty. Przyznaję! Czy należy mnie za to wykluczyć ze społeczeństwa? Nie mam prawa żyć, a jeśli już żyję to mam zrezygnować ze wszystkich swoich praw? Zrobiłeś ksero w pracy i się jeszcze tym chwalisz? Jesteś taki sprytny i okradłeś swojego pracodawcę? A Ja zrobiłem tak: zadzwoniłem zapytać co trzeba mieć żeby załatwić sprawę na Bernardyńską. Zrobiłem ksero w pracy i wydrukowałem formularz, a potem wysłałem wszystko pocztą na Krochmalną. Dostałem telefon że dokumenty są ok. To zrobiłem przelew na 100 zł na konto urzędu a potem tylko po odbiór z dowodem wpłaty. Oczywiście dałoby się to uprościć i zrobić wszystko przez internet a abonament odebrać w paczkomacie ale jak ktoś jest nieogarnięty to z prostymi rzeczami ma problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
przepraszam a który urząd kseruje klientom jakieś kwity i od kiedy? pierwsze słyszę ten pan chyba pierwszy raz załatwiał coś w urzędzie
Np. w BOMach, ba nawet w ZUSie nie mają z tym problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy to tylko w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...