Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk odpowiada wojewodzie Czarnkowi na zarzut o tchórzostwo. Zarzuca mu też kłamstwa [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2018 r. o 17:20 Powrót do artykułu
fhdfghdfgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk przynosi mieszkańcom WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, Lublin z Panem, Panie Prezydencie. Wstydu nie mają, do kościoła chodzą, faryzeusze. Wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Żukiem, że mieszkańcy potrzebują miasta dobrego do życia dlatego też mam nadzieję, ze to jego ostatnia kadencja a moje miasto pod rządami nowego Prezydenta stanie się dobre do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale wazeliniarze z ratusza, za pieniądze mieszkańców, WAZELINUJĄ ZUKA. Bierze na mdłości!
 Bierze na mdłości, jak się czyta twoje wypociny trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdradzieckiej mordzie Czarnkowi już dziękujemy,co ten pustak zrobił dla Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż napiasać wojewodzie?Tylko słynny cytat...SPIEPRZAJ DZIADU;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam swój glos na Pana Żuka bez obawy o przyszłość mojego miasta. Na Czarnka zaś nawet splunąć bym nie miała ochoty! Nic nie znacząca moralna kreatura uciekająca się w walce politycznej do nieetycznych zagrywek! Nie wiem, czy mój kandydat wygra, ale taką mam nadzieję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda czarnek nic nie zrobił i niczego nie dokonał a piastuje stanowisko bo go wstawiła partia pis. PREZYDENTA ŻUKA NA STANOWISKO WYBRALI LUDZIE ZA TO CO ZROBIŁ. A co nieroba najbardziej drażni w oczy ? to, że inny coś robi i robi to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faryzeusze z pislandii, sterowani przez pana z Torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnek ty nawet jak wleziesz na swojego wodza - gnoma to i tak nie sięgniesz Panu Żukowi do siusiaka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jawna nagonka polityczna. Wspieram prezydenta o cała moja rodzina i znajomi. Trzeba mieć klasę czego nigdy nie będzie miał PiS i jego klakierzy j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda dziwnie jest bardziej prawdomówny niż bardzo chciwy prezydent. Po co mu było dorabiać na boku w jakichś radach nadzorczych zamiast pilnować interesów swoich mieszkańców. Cała ta poprzednia ekipa nie miała honoru w dojeniu naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie powinien być zgłoszony do rady nadzorczej. Sprawę zawalił ówczesny minister Skarbu Państwa Karpiński. Reszta tej historii to retoryka polityczna z obu stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma wazeliniarzy - sa trolle pisowskie o czym pisały już szeroko gazety i portale i społeczność miasta. Dzis wojewodzina i trolle dostały czerwoną kartke - spróbujcie wyjść na ulice w Lublinie i powiedzieć, że jesteście za pisowska sitwa i szykujecie sabat czarownic dla prezydenta, ciekawe czy wtedy wam wystarczy odwagi. MUREM ZA ZUKIEM - WYKOPMY PIS lam z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wolno wojewodzie to nie tobie... Żuku...smr...e znacie to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Pawlakowa czy Kargulowa ? I na koszt podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk czyta nie mówi ktoś mu napisał co mówić sam nie wie jak się wytłumaczyć. Gdyby był niewinny powiedziałby prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wojewoda dziwnie jest bardziej prawdomówny niż bardzo chciwy prezydent. Po co mu było dorabiać na boku w jakichś radach nadzorczych zamiast pilnować interesów swoich mieszkańców. Cała ta poprzednia ekipa nie miała honoru w dojeniu naszych pieniędzy.
 Ta oto nie doi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...