Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk: Palikot się myli. Nie zna sprawy i zabiera głos

Utworzony przez haryski, 28 listopada 2012 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Nie będzie żyd pluł nam w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żyd pluł nam w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u nas jak zwykle tematy zastepcze. Mamy obecnie w lubelskim najnizszy dochód PKB na mieszkańca w Polsce i jest on poziomie sredniego dochodu w Rumunii i to jest PROBLEM !! a nie jakies tam zasrane bilety czy kto i kiedy pierdnął w ratuszu. Zamiast ściągąc jakieś zakłady produkcyjne otwierają tylko galerie i biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk- człowiek przekrętów, kolesiostwa i typ który nic nie robi pożytecznego dla lublinian!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko zauważyć, ze zazwyczaj pomyleniec myli się non stop. Paligniot potwierdza regułę, nic nowego. Ale za to, że nazwał mnie faszystą tylko dlatego, że jestem kibicem Motoru od lat ponad 30-stu, to tego temu pomyleńcowi nie zapomnę. Napluć w ryj i nic więcej takiemu. Mam nadzieję, że jak ta osobliwość "Palih...jwieco" pojawi się w Lublinie, zostanie godnie powitany przez kibiców. Tak jak na to zasłużyło ścierwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
Żuk- człowiek przekrętów, kolesiostwa i typ który nic nie robi pożytecznego dla lublinian!
Dla ciebie ubeku nic już nikt nigdy nie zrobi. Jesteś pusty jak sklep po włamaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sympatyzuję z Palikotem ,ale co do Żuka to ma rację!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot niestety ma rację, Żuk niestety oświadczeniami usiłuje zamaskować własną nieudolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korr napisał:
Palikot niestety ma rację, Żuk niestety oświadczeniami usiłuje zamaskować własną nieudolność.
Weż proszę przestań już z tym Biłgorajskim WARCHOŁEM PO litycznym !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...