Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy z PZL-Świdnik walczą o podwyżki. Strajk 26 października

Utworzony przez Równość, 16 października 2011 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Ruch Oburzonych Przeciwko Finansistom i Bankierom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w głowach im sie pojeba...o ! Jak rozmawiam z tymi z wsk to az płakać sie chcę. To nauczeni komuny nieudaczniki. Maja pretensje do nowych włascicieli że im pracować każą. Do tej pory była w tym zakładzie zasada czy sie stoi czy się leży..... MAm znajomych co więcej są na zwolnieniach w roku niż pracują i co i są nietykalni. Robole komuna juz dawno sie skończyła. Chcesz zarabiac to najpierw daj cos z siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka płaca taka praca szczerze mówiąc jak ktoś miałby mi płacić 1500 zł na produkcji to też bym nic nie robił to ledwo starczy na skromne życie. Jak udają że płacą to ludzie udają że pracują. W mniejszej firmie produkcyjnej zarabiam 7 tys. Zaznaczam że nie jestem właścicielem i nie pracuje po 16 godzin na dobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodziency oglupieni przez nierobow zwiazkowych ... Palami wylac i wyrzucic na zbity pysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
w głowach im sie pojeba...o ! Jak rozmawiam z tymi z wsk to az płakać sie chcę. To nauczeni komuny nieudaczniki. Maja pretensje do nowych włascicieli że im pracować każą. Do tej pory była w tym zakładzie zasada czy sie stoi czy się leży..... MAm znajomych co więcej są na zwolnieniach w roku niż pracują i co i są nietykalni. Robole komuna juz dawno sie skończyła. Chcesz zarabiac to najpierw daj cos z siebie!
Wez leki czubie !!!! w d..... byłes i gó...... widziałes !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli przetrwały tam jeszcze"związki" to niech z ich pomocą walczą o swoje Dla wszystkich "LEWIATANOW" -najlepiej by bylo zeby zaden zwiazek zawogowy nie istnial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...