Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwyzywał i opluł urzędnika. Policja szuka tego mężczyzny [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2018 r. o 09:54 Powrót do artykułu
BOHATER WYKLĘTY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym MUP to oni są czasem też tak "uprzejmi"dla petentów, że witki opadają. Jakby łaskę robili, ze pracują. Inna rzecz, że jakaś część tych petentów to patusy które potrafią dać popalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mu sie nalezało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Terespolu w UP jest taka kompetentna pani u której nic się nie załatwi, albo dopiero przy 3 podejściach bo potrafi zrobić problem bez problemu , myślałem ze to ją opluli. Nie dziwilbym się. Jeśli pracuje tam za karę, to niech się zwolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuje się od jakiegoś czasu dziwne zachowanie ludzi. Zaczęło się od ataków na biura poselskie, a teraz na inne urzędy i ich pracowników. Musi być kara i to surowa bo inaczej nad tym zjawiskiem się nie da zapanować. Temu młodzieńcowi oprócz kary finansowej przydałaby się jakaś praca publiczna, może nawet w innym uniformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej ulicy komisariat??? z którego roku to zajście??? Ktoś tu chyba do pracy sie nie przyłożył i w bład wprowadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik powołany z ramienia pisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak To jest jak partia rządząca pokazuje że można opluć i zdeptać wszystko. RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY. Przyjdzie czas że pleps przyjdzie z pochodniami i po was, partyjne przeciętniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może urzędnik miał inny kolor, albo był z gorszego sortu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to zbrodnia komunistyczna ,a nawet akt terrorystyczny! Za taki czyn -kara śmierci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiedza ze urząd pracy to wybrańcy pelo i zsl więc nie wiem skąd ta aluzja do pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota jest, można przebierać w ofertach, ale ten petent chciał dostać posadę, lecz nie wiedział, że posady są tylko dla znajomych działaczy PSL , PO,a obecnie PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUP w Lublinie to mało przydatna instytucja . Sprawują jedynie czysto administracyjną rolę która nie ma nic wspólnego z pośrednictwem pracy- faktem jest że mogą takich o słabszych nerwach doprowadzić do skrajnych emocji. Wyobraźcie sobie że kiedyś na terenie tego urzędu chciałem zamieścić swoje CV+ dodatkowy anons - administracja mocno mnie ofuknęła - rozumiecie z tego coś ? Ja bym to wnikliwie rozpatrzył i być może domagał się ukarania nie tylko tego frustrata ale i kontrowersyjnego urzędnika ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite jest to, że w czasie, kiedy doszło do zbrodni, mordercy wydawało się, że jak go nikt wtedy nie zatrzymał, już jest "nie do ruszenia", a tu po latach taka "niespodzianka"...BRAWO dla wszystkich osób, które pracują nad tą sprawą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dopiero teraz publikuje się list gończy z wizerunkiem bandyckiego śmiecia? Po 2 miesiącach od zdarzenia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza rekomendacja przydatnosci PUP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejski Urząd Pracy w Lublinie kieruje osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie do pracodawców-przestępców. Na moje skargi nic sobie z tego nie robi !!!! Ten urząd to nic innego jak grupa przestępcza. Zresztą rząd tego kraju nie robi nic albo upadla obywateli polskich płacąc im ok. 500 euro za cały miesiąc ciężkiej pracy. To też przestępstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"idealny" kandydat na pracownika. Podajcie jego dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobił, urzednicy to hieny cmentarne bez sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...