Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życie zaczyna mi się układać

Utworzony przez mysz, 12 grudnia 2007 r. o 14:02 Powrót do artykułu
Coś strasznie "grubymi nićmi szyta" ta historia...!!! Pani Ania nie miała dochodu a dostała pożyczkę, jakim cudem? Pani Ania do tej pory taka biedna i skrzywdzona przez los nagle znalazła pracę w mieście, gdzie od paru ładnych miesięcy w ofertach pracy można przebierać jak w ulęgałkach, tylko trzeba chcieć pracować!!!! Dlaczego Pani Ania do tej pory nie brała zaliczki alimentacyjnej-może jej nie przysługiwała(-uje) Sama jestem samotną matką i byłam w podobnej, jeśli nie gorszej sytuacji. Ale od tego jest się dorosłym, żeby sobie radzić ze swoim życiem i swoimi problememi nawet jeśli nas nie "głaszcze" po główce; a nie całe życie jęczeć jak to nam jest źle i jacy jesteśmy biedni i nieszczęśliwi i wyciągać ręce po pomoc od wszystkich dookoła, bo los nas skrzywdził i nam się należy(swoją drogą Pani Ania sama się skrzywdziła zachodząc w nieplanowaną ciążę)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne - człowiek pomógł człowiekowi. Żeby Ci żyła nie poszła. Ty - z całą Twoją empatią - zasłużyłaś na swój los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysz, najlepiej zrobisz jak zamilkniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...