Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A komu płacą podatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....oj jak prawo mówi NIE to nie da się .Zaufajcie urzędnikom .nie piszcie że można  DZIĘKUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kieliszek jest taki mądry :) aż się dziwię że nie jest ministrem, może by ruszył dupę i sam zorientował się jak to wygląda w terenie a nie pieprzył głupot mediom 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie złośliwość Urzędasów. Nic się nie da w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam żyję na wsi, w Wólce Abramowickiej i nie mam kompleksów z tego tytułu:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"takie zmiany w Lublinie nie zaszły od momentu przemiany ustrojowej"  a pani rzecznik wie kiedy miasto wchłoneło miejscowość Głusk i zrobiła z niej swoją dzielnicę???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi - jeśli ta pani zamawia telewizor, to nie podaje adresu Lublin? A w Lublinie ma dostawę za darmo - gdyby kurier chciał dodatkowych pieniędzy to pokazuje tabliczkę domu albo dowód os i widać, pod jaki adres dostarczył towar. A taksówki w drugiej strefie - no litości ,ile więcej zapłacą za przejazd 100 metrów. Nawet jeśli dojazd wówczas jest płatny, to o ile więcej, 5 zł? Bardzo często się zdarza, że granica gmin przebiega w drodze, ale po obu stronach są "uskoki" (rozumiecie o co chodzi). W tym przypadku pan Kieliszeczek ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten gość oplata! Owszem taką talicę stawia się na granicy miasta, ale w takim przypadku stawia sie dwie tablice, jedną na granicy przy lewym pasie a drugą również na granicy przy prawym pasie jeśli ta granicy przebiega w innym miejscu niż po lewej stronie i sprawa załatwiona.  W Polsce jest wiele takich granic, przebiegających po granicy drogi i jakoś sobie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...