Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Szpitalny kapelan wykorzystał seksualnie półprzytomnego pacjenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Sad odroczyl kapelanowi na 5 lat a za 5 lat powie ze jest za stary na odsiadke pewnie ktos inny poszedlby do wiezienia i nikt by nie odroczyl, wstyd mi za taki sad!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ jestem katolikiem i nigdy nic przykrego od księży mnie nie spotkało to trudno mi uwierzyć że ksiądz może być tak lichą postacią. Nie wierzę że sługa Boży może być aż tak niewdzięczny Panu Bogu. Jakie są na to dowody oprócz zeznania tego prawdopodobnie , poszkodowanego . Czemu pytam ? - bo póki w naszych sądach przewodniczą Tuleye i jemu podobni to takie pytanie zawsze będę sobie zadawał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość po katolicku w zastosowaniu dosłownym. Już wolę klechę dziecioroba, który ma "gosposię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sługa Boży. Kpina !. A swoja drogą kto wpadł na pomysł aby szpitale zatrudniały księdza na etat!. Kiedyś ksieża to rowerami dojeżdżali albo i z buta jak chcieli służyć barankom. Choć trzeba przyznać że i wówczas się zdarzałi wygodniacy co to kazali się wozić furmanka lub autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz ofiarę (uniruchomioną). Dla mnie jest jasne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie, gdzie został za karę przeniesiony? Pytam na wszelki wypadek, żeby było wiadomo, których miejsc unikać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...