Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: 30–metrowy maszt 5G stanie przy szkole podstawowej nr 5?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2020 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Czy maszt oznacza zagrożenie? Tylko jeśli ludziom się to wmówi. Chyba poszedł jasny sygnał z każdej możliwej strony że 5G jest bezpieczne dla żywych organizmów, al ludzie dalej widzę swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są jakiekolwiek dowody na to że te maszty szkodzą ludzkiemu zdrowiu? Jeśli nie to nie ma tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w Brukseli wydano rozporządzenie, aby w każdym kraju członkowskim UE w tym roku przynajmniej w jednym mieście 5G działało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajcaria ma dostęp do 5G od roku, niczego nie blokuje i niczego nie wstrzymuje, informacje na temat wstrzymania były nieprawdziwe, a dziennikarze, którzy wypuścili to kłamstwo źle przetłumaczyli jakieś pismo. "Wyjaśnieniem sprawy zajęła się polska wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. Po artykule w FT skontaktowaliśmy się bezpośrednio z rządem Szwajcarii, by wyjaśnić sprawę. Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Szwajcaria nie wprowadza żadnego „zakazu 5G”. Budowa sieci to skomplikowane zagadnienie i dziennikarzom umknęło, że list stanowisko Federalnego Departamentu Środowiska (FOEN) to zalecenia, dotyczące podejścia do kwestii mierzenia natężenia pola, chodzi w szczególności o lit. c) Empfehlung an die Kantone. To nie jest decyzja administracyjna o wstrzymaniu budowy sieci."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jest potrzebny, gratuluje tym co są przeciwni, potem będą płakać jak przez kiepski zasięg po karetkę nie będą mogli sprawnie zadzwonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej stać w miejscu i się nie rozwijać bo po co to komu, tak samo mówiono wcześniej o internecie, komputerach i komórkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych częstotliwościach ludzkość nadaje od lat, PEM też wcale nie będzie znacznie większy niż teraz, niedawno w Wielkiej Brytanii przeprowadzono badania testowe. Gdzie to zagrożenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...