Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Malowali drogę, wjechał w nich bus. 42-latek zginął. Dwóch mężczyzn w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2018 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie. Mam prawo jazdy od 30 lat. Przez ostatnie 6 lat nie miałem żadnego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie dzieci. Wasz tata dzisiaj nie wróci do domu. W te wakacje również nie zabierze was nad morze. A to dlatego, że inny pan miał ważny telefon, który nie pozwolił mu się skupić na drodze. Wam powiedzą, że to było zasłabnięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Rodzina iposzkodowani mogą liczyć na odszkodowanie z oc sprawcy więcej info o ODSZKODOWANIA 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie - daj pan spokój. Kto w tym kraju nie jedzie 100km/h na ograniczeniu do 30 przy robotach drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie. Mam prawo jazdy od 30 lat. Przez ostatnie 6 lat nie miałem żadnego wypadku.
 Głupku zmień nute. To twoje pisanie zaczyna być nudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , a skąd Był ten Pan , który zginął wie ktoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Głupku zmień nute. To twoje pisanie zaczyna być nudne." No dobra. Jeżdżę niebezpiecznie, ale szybko. Wypadki zdarzają się tylko najlepszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy malujące znaki na jezdni są szczególnie aktywne w godz. szczytu ruchu.Może by tak zaczęli to robić np.w nocy??? Mając na uwadze tak dobry biznes można zmienić godz pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wcześniejsze 24 lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentujący Mędrcy Świata ! Wypisujecie bzdury ! Malowanie pasów nocą ! To dlaczego jeden z drugim jeździcie w dzień, a nie w nocy. To wy pracujcie w nocy na drodze..... A każda pracę w różnym oświetleniu i warunkach da się właściwie wykonać o każdej porze doby ? Kierowców idiotów spotyka się nagminnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...