Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieprawidłowości w sprawozdaniach łukowskiego ZGL. Księgowa straciła pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2020 r. o 14:53 Powrót do artykułu
....nie postawiono, jak zrozumiałem, żadnych zarzutów o niegospodarności finansowej, ani tez spowodowania strat w jakikolwiek sposób wymiernych, a więc i policzalnych. Wniosek nasuwa się sam, otóż włodarze mają jakiegoś "Misiewicza", który jest w potrzebie szybkiego zatrudnienia! Po co obchodzić zasady ludzkiej przyzwoitości bezpodstawnymi wypowiedzeniami, jeśli prezes mógłby wezwać księgową i wyłuskać złożoność własnej sytuacji towarzyskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz. P o w o l i !!! "stwierdzamy, że sprawozdania finansowe za rok 2017 i 2018 zawierają nieprawidłowości" i dalej " W 2017 i w 2018 roku podawano ZGL jako przykład jednostki, która w krótkim czasie naprawiła swoją sytuację finansową. Te ustalenia, które dzisiaj mamy, burzą ten stan wiedzy." Taka tam kreatywna księgowość by uzyskać sukces finansowy, po którym dyrektor odszedł na własne życzenie zamiast brać premie i nagrody za wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja conajmnie7j dziwna. Przede wszystkim to główny księgowy nie odpowiada za wynik finansowy, a kierownik jednostki. Główny księgowy ma zaksiegiwac prawidłowo wszystkie zdarzenia gospodarcze. Kontrola winna odbywać się w obecności głównej księgowej. Ja bym wystąpiła do sądu pracy i cała sytuację wyjaśniła. Ale najprawdopodobniej w taki brzydki sposób chciano się jej pozbyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze ze nic nie wiedziala o kontroli, najlepsze kontrole są niezapowiedziane, jakby wiedziala moglaby cos ukryc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to w lubelskim rckik główna księgowa ma się dobrze i kasę wyprowadza jak się patrzy......ciekawe kiedy ktoś prześledzi osiągnięcia tej pani w placówkach służby zdrowia !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...