Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce w USA to "Doktor" Dib nie zobaczyłby słońca do końca zycia. Chyba, że na spacerniaku w więzieniu, więc niech się cieszy, że mieszka w Polsce. Co to w ogóle za określenie "odmienność anatomiczna"???!! To wstyd i hanba coś takiego powiedzieć w telewizji. Zrobię wszystko, żeby jakoś pomóc finansowo temu młodemu chłopakowi. W 2015 roku byłem na prywatnej wizycie u znanego Profesora Psychiatrii w jego prywatnym gabinecie przy ul. Głowackiego w Lublinie. Poszedłem tam ponieważ miałem lekka depresję. Profesor przepisał mi lek przeciwdepresyjny i nie poinformował mnie o jego skutkach ubocznych. Po jednym opakowaniu tego leku Alventa dosłownie mnie zmiotlo. Wystąpiły u mnie komplikacje medyczne, które w literaturze medycznej opisywane są jako PSSD (PSSD rxisk). Zeby znowu czuć się mężczyzna, musiałem poddać się bardzo skomplikowanej i drogiej operacji w Bydgoszczy. Koszt takiej operacji zaczyna się od 50000 zł i wykonuje ja tylko jeden urolog i androlog w Polsce. Obecnie ten znany lubelski psychiatra ma 84 lata i dalej przyjmuje. Szok! No cóż, Polska to kraj w którym się ciężko oddycha. A po tym wszystkim gorąco Was zapraszam do obejrzenia filmu na YouTube Mroczna strona antydepresantow. Miłego oglądania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz