Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kobieta potrąciła dziecko na przejściu. Maluch trafił do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2019 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Policja się ośmiesza. 9 letnie dziecko też może zachować ostrożność, choćby z pomocą rodzica. To robienie paranoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9-latek to maluch?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechala panna zbyt szybko w terenie zabudowanym i jak to bywa u polek i polalow myslala że jest najwazniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9-latek to maluch?
 Pytanie, gdzie byli rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas 9- latek to maluch a 21- latek to bardzo mlody junior;p Doroslosc osiaga sie dopiero po przejsciu na emeryture;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i znów hulajnoga...wina gnoja...nauczy się jezdzić przez ulicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechala panna zbyt szybko w terenie zabudowanym i jak to bywa u polek i polalow myslala że jest najwazniejsza.
 Człowieczku, gdyby tak było to wypadek byłby śmiertelny. To kalumnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna sprawdzić godziny jej rozmów w telefonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wczoraj w zabudowanym obszarze jedna taka głupia dupa mnie wyprzedzała na przejściu ,to krowie popukałem sie w głowe ,co wyrabia ,a krowa pokazała mi fucka środkowym palcem którym sobie robi dobrze ,takie to głupie dupy jeżdża ,a podobno takie ostrożne i facetów kierowców biją na głowe kulturą jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak zmieńmy przepisy ruchu drogowego na wzór krajów zachodnich. Kierowca dojeżdżając do przejścia powinien się zachowywać jakby dojeżdżał do drogi z pierwszeństwem przejazdu. Człowiek w okolicy przejścia dla pieszych to znak STOP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze skoro to jej wina to dzieciak juz byl na przejsciu. Inna sprawa ze 9 latek sam chodzi po ulicy bo to madre jeszcze nie jest...... jestem za tym aby przed przejsciem gdzie jest czlowiek sie obowiazkowo zatrzymywac. Zawsze to bezpieczniej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze skoro to jej wina to dzieciak juz byl na przejsciu. Inna sprawa ze 9 latek sam chodzi po ulicy bo to madre jeszcze nie jest...... jestem za tym aby przed przejsciem gdzie jest czlowiek sie obowiazkowo zatrzymywac. Zawsze to bezpieczniej ...
Do 18-stki za rączkę z mamusią?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze skoro to jej wina to dzieciak juz byl na przejsciu. Inna sprawa ze 9 latek sam chodzi po ulicy bo to madre jeszcze nie jest...... jestem za tym aby przed przejsciem gdzie jest czlowiek sie obowiazkowo zatrzymywac. Zawsze to bezpieczniej ...
 Nie. Teraz policja z automatu twierdzi że to wina kierującego. Wiem że to bez sensu, ale to policja, co się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak zmieńmy przepisy ruchu drogowego na wzór krajów zachodnich. Kierowca dojeżdżając do przejścia powinien się zachowywać jakby dojeżdżał do drogi z pierwszeństwem przejazdu. Człowiek w okolicy przejścia dla pieszych to znak STOP.
 Żeby to przyniosło pozytywny skutek to trzeba by zlikwidować 50% przejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodziców chłopca o kontakt, chciałbym przekazać ważne informacje. Mój e-mail: arturs0104ko@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...