Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepszy sort. Ludzkie pany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano na tym forum użytkownik z nickiem TECZOWY_ZSL tak określił tych co wepchali się w kolejkę po szczepionkę. "Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS! Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach " Czekam jakimi przymiotnikami określisz teraz tego wicestarostę, czy będziesz siedział cichutko w kąciku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były starosta Rodzik szydzi: "To kolejny przykład, jak lokalne struktury PiS lekceważą i naginają pod siebie prawo, mając za nic zwykłą, ludzką przyzwoitość." Wynika z tego, że wszystkie struktury PiS tolerują takie cwaniactwo. Które konkretnie i gdzie? A co powie pan Rodzik na cwaniaków z Warszawy? A co z kolegą B. z Rzeszowa? Co z innymi "przyzwoitymi" z własnych szeregów- przyssanymi od wielu lat do koryt, foteli, publicznej kasy, przywilejów? Może warto rozejrzeć się wokoło siebie i poszukać nieco bliżej. I jaka gwarancja, że PSL, gdyby rządzil, byłby czysty jak żona cezara? Jakie dowody na to panie Rodzik? Pytam jako świadek i "beneficjent" waszych rządów. Pamiętam je i mam wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wszyscy są siebie warci. PiS PO jedno zło. Nie inaczej PSL, największa ladacznica polityczna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciąć jajca - też poza kolejnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy sort szczepi się wcześniej... Dobrze, ze podobnie jak my, nie wie czym... Goownojady i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy to mu się miejsce 2 metry pod ziemią. Pod warunkiem, ze wcześniej wykupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt pogrzeb poza kolejnością to też pomysł niegłupi mieszkańcy mogą mu łatwo zorganizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T. K. M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt pogrzeb poza kolejnością to też pomysł niegłupi mieszkańcy mogą mu łatwo zorganizować
 Ktoś tu usiłuje być dowcipny. Ale dowcip niskiego lotu i na dodatek zahacza o prawo karne. Wydaje się,  że od wieloletniego "bojownika" o praworządność i przyzwoitość można by wymagać więcej. Ale po co, skoro sam od siebie wymaga niewiele. Wstyd czytać. A co na to szanowna redakcja? Ach, rozumiem - dziś święto, a poza tym DW stoi na czele tych, co propagują wolność słowa - cokolwiek by ta wolność nie oznaczała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy to mu się kop w dupę, tak by w Wiśle wylądował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę sie jemu należało a z jakiej to niby racji że z PISu ? Teraz widać wasze standardy jeżeli zaszczepiono kogoś nie będącego w strukturach waszej partii to skandal trzeba przeprowadzić kontrolę i nałożyć stosowne kary a wam to sie należy jak psu miśka Proponuję żeby szanowny NFZ przeprowadził swoją kontrolę w PCZ i także nałożył stosowną karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę sie jemu należało a z jakiej to niby racji że z PISu  ? Teraz widać wasze standardy jeżeli zaszczepiono kogoś nie będącego w strukturach waszej partii to skandal trzeba przeprowadzić kontrolę i nałożyć stosowne kary a wam to sie należy jak psu miśka  Proponuję żeby szanowny NFZ przeprowadził swoją kontrolę w PCZ i także nałożył stosowną karę
 Ale bredzisz. I z czytaniem u ciebie krucho. Wicestarosta nie jest członkiem PiS. I "lepszym sortem" okazują się być ci, którym akurat do PiS daleko. Ot - taka to mentalność. I udowodnij mi, podaj jakiś dowód na to, że PO, KO i PSL zachowałyby się w tej sytuacji krystalicznie czysto, uczciwie, sprawiedliwie. Pidtrzymuję też opinię, na orzekór hejterom, że poziom dyskusji na tym forum sięgnął dna. Rechoczcie dalej, cieszcie się swą głupotą i chamstwem przekonani o swej nieomylności. Kto następny do "popisu"? Kto przelicytuje forumowych głupków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę sie jemu należało a z jakiej to niby racji że z PISu  ? Teraz widać wasze standardy jeżeli zaszczepiono kogoś nie będącego w strukturach waszej partii to skandal trzeba przeprowadzić kontrolę i nałożyć stosowne kary a wam to sie należy jak psu miśka  Proponuję żeby szanowny NFZ przeprowadził swoją kontrolę w PCZ i także nałożył stosowną karę
Ale bredzisz. I z czytaniem u ciebie krucho. Wicestarosta nie jest członkiem PiS. I "lepszym sortem" okazują się być ci, którym akurat do PiS daleko. Ot - taka to mentalność. I udowodnij mi, podaj jakiś dowód na to, że PO, KO i PSL zachowałyby się w tej sytuacji krystalicznie czysto, uczciwie, sprawiedliwie. Pidtrzymuję też opinię, na orzekór hejterom, że poziom dyskusji na tym forum sięgnął dna. Rechoczcie dalej, cieszcie się swą głupotą i chamstwem przekonani o swej nieomylności. Kto następny do "popisu"? Kto przelicytuje forumowych głupków?
 Fakt, nie jest członkiem piss, ale startował z ich list, więc to dla mnie żadna różnica. Przytoczyłbym tu pewne porównanie na temat pań fachu pokrewnego miłości, które mówi że jak już raz to i tak na zawsze nią zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił - jako osoba publiczna powinien uczestniczyć w tym masowym eksperymencie medycznym; być może dzięki temu uda się uratować więcej "zwykłych Polaków" przed szprycowaniem "działką" (przez władze "dilowaną").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielę się tą informacją w ten sposób, ponieważ chciałbym przekazać swoją fortunę wzrastającej osobie lub sierocińcu, który boi się Boga. Mam bardzo ciężkiego terminalnego raka mózgu. Mój lekarz prowadzący właśnie poinformował mnie, że moje dni są policzone, ponieważ mój stan zdrowia się pogarsza. Mam na koncie dużą sumę, którą chciałbym przekazać poważnej osobie lub sierocińcu i która może dobrze wykorzystać te pieniądze, tworząc domy dziecka i szkoły dla wychowania dzieci biedny, kiedy jestem z dala od tego świata. możesz zostawić mi wiadomość do dalszych wyjaśnień. Dziękuję i błogosławi was Boże Ojcze Niebieski! E-mail : chantalecouss@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...